”1000 nowych klientów w ciągu roku”

Agnieszka Kühl, właścicielka firmy DrBauman Polska oddział Wałbrzych po raz kolejny wydała 5- tysięczny nakład książki przeznaczonej nie tylko dla salonów kosmetycznych i SPA, ale również dla wszystkich przedsiębiorców pragnących zweryfikować swoje usługi, w celu zwiększenia liczby zadowolonych klientów.

Kühl jako kobieta biznesu nawiązuje do konkretnych działań praktycznych. Swoje doświadczenia zdobyte na Wyspach Kanaryjskich, przetestowane na rynku polskim przelała na karty świetnego poradnika. Obiecujący tytuł ”1000 nowych klientów w ciągu roku” i zawarte w książce treści, jedna z czytelniczek tak opiniuje:

Artykul2„ Z wielkim zainteresowaniem przeczytałam książkę Pani Agnieszki Kühl, napisaną zrozumiałym i przystępnym językiem. To doskonały poradnik, a właściwie kompendium wiedzy dla tych, którzy planują lub już prowadzą gabinet kosmetyczny, medycyny estetycznej lub SPA. Agnieszka Kühl to osoba o rozległych zainteresowaniach związanych z dermatologią, kosmetologią, medycyną naturalną i ezoteryką. Liczne podróże i rozległe kontakty oraz studia Qualitätsmanagement to dodatkowy atut autorki, która w swojej książce daje temu dowód, przedstawiając w prosty sposób nowoczesne możliwości zarządzania i marketingu w małej firmie. Autorka otwarcie dzieli się swoim bogatym życiowym doświadczeniem i opisuje szczerze swoje biznesowe błędy. Podczas codziennej pracy wielu z nas na pewno dokonało niewłaściwych wyborów oraz podjęło nietrafne biznesowe decyzje. Sztuką jest – tak jak udowodniła to Pani Agnieszka – nie poddawać się i po głębokiej analizie opracować nowy ratunkowy biznesplan, konsekwentnie wdrażać go w życie i początkową porażkę przekuć na sukces. Po przeczytaniu tej książki, szczególnie Ci z Państwa, którzy nie są zadowoleni z ekonomicznych efektów swojej firmy, odniesiecie wrażenie jakby ta wiedza była Wam już skądś znana, lecz nie potrafiliście jej zebrać i efektywnie wykorzystać. Pani Kühl w poszczególnych rozdziałach daje doskonałe rady i szereguje wszystkie te kwestie w taki sposób, aby krok po kroku z sukcesem odbudować lub urządzić dobrze prosperującą firmę. Uważam, że książka ta z gatunku dobrego poradnika pomaga osiągnąć założony przez nas cel i cieszyć się z jego efektów. A więc do dzieła! Nie zwlekajcie i po przeczytaniu lektury zabierajcie się z werwą do pracy, a gdy napotkacie na trudności, śmiało kontaktujcie się z autorką, która chętnie Wam doradzi i pomoże w odniesieniu sukcesu”

Karolina Ciżyńska, właścicielka kliniki SPA CICCO w Szczecinie.

Książka dostępna : a.kuehl@dr-baumann.pl ISBN: 978-83-938220-3-4, Cena: 49,94 zł

Powiązane artykuły