Bezpłatne warsztaty – jak podnieść startup do potęgi Y

Już 24 kwietnia wrocławscy przedsiębiorcy dowiedzą się, jak stworzyć startup skrojony na potrzeby „millenialsów” z pokolenia Y. Bezpłatne warsztaty w przestrzeni coworkingowej Idea Hub poprowadzi Adam Przeździęk, ekspert komunikacji marketingowej i autor jednego z najpopularniejszych polskich blogów na temat trendów, marketingu i technologii – mediafeed.pl.

Spotkanie w Idea Hub będzie okazją do zgłębienia tajników nowoczesnego marketingu oraz zapoznania się z najlepszymi przykładami kreatywnych koncepcji reklamowych. Uczestnicy dostaną także szansę na zadanie pytań trenerowi, a co za tym idzie: otrzymają cenne wskazówki dotyczące rozwoju ich działalności. Warto zaznaczyć, że Adam Przeździęk specjalizuje się w doradzaniu firmom.

– Pomaga lepiej funkcjonować dziś i jednocześnie być odpowiednio przygotowanym na jutro- mówi Adam Przeździęk.

Wspomniane wydarzenie to nie pierwsza okazja do otrzymania wsparcia biznesowego w Idea Hub – cykl warsztatów trwa od początku tego roku. Nowoczesna przestrzeń coworkingowa gości każdego miesiąca dwóch doświadczonych ekspertów, którzy w trakcie spotkań dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami z uczestnikami szkolenia.

W kwietniu Idea Hub odwiedził Piotr Robacki, który przybliżył zebranym kluczowy dla startupowców temat sprzedaży.

Warsztaty z Adamem Przeździękiem odbędą się 24 kwietnia w Idea Hub przy ul. Świętego Mikołaja 72 we Wrocławiu. Informacje o zapisach znajdują się na profilu Idea Hub Wrocław na Facebooku oraz w serwisie Evenea.

(BaPu)

Powiązane artykuły