Biedronka nowym najemcą Renomy

Już w grudniu tego roku w Domu Handlowym Renoma zostanie otwarty nowy sklep spożywczy. Do grona najemców dołączy Biedronka, należąca do największej sieci detalicznej w Polsce – spółki Jeronimo Martins Polska.

Biedronka jest największą siecią handlową w Polsce. Z liczbą około 2750 sklepów w ponad 1000 miejscowości jest liderem rynku oraz 2. najcenniejszą polską marką według dziennika „Rzeczpospolita”. W Renomie zajmie powierzchnię 1 065 m² i zlokalizowana będzie na poziomie -1.

Biedronka, obecna na polskim rynku od ponad 20 lat, zapewni Klientom Domu Handlowego dostęp do szerokiego wachlarza produktów potrzebnych w codziennym życiu, dostosowanych do różnorodnych oczekiwań, zarówno kulinarnych, jak i cenowych. Klienci nowego sklepu Biedronka w Renomie będą mogli korzystać ze starannie wyselekcjonowanych produktów wysokiej jakości. Na szczególną uwagę zasługuje bogata oferta świeżych owoców i warzyw, jak również szeroki wybór świeżo wypieczonego pieczywa. Klienci będą mogli również przystąpić do programu lojalnościowego „Moja Biedronka”, a także skorzystać z aktualnie organizowanych przez sieć Biedronka promocji, konkursów oraz akcji specjalnych.

Sieć Biedronka dołączy do grona 120 lokali znajdujących się w Renomie. Wśród nich znajdziemy m.in. polskie i zagraniczne marki premium, centrum medyczne czy klub fitness. Obecność Biedronki poszerzy dotychczasową i tak już bogatą ofertę handlowo-usługową Renomy. Możliwość zrobienia zakupów spożywczych będzie kolejnym udogodnieniem dla Klientów. Innymi atrakcyjnymi dla odwiedzających cechami Domu Handlowego są bliskość atrakcji Wrocławia czy położenie w ścisłym centrum miasta.

(Kris)

Powiązane artykuły