Chodakowska w Wałbrzychu | KUP BILET!

Chcesz zgubić zbędne kilogramy, wzmocnić mięśnie i poprawić ogólną kondycję? Weź udział Walentynkowym Maratonie Fitness z Ewą Chodakowską, połączonym z Targami Zdrowia i Urody. Wspólnie z najpopularniejszą trenerką fitness w Polsce, Ewą Chodakowską, w Wałbrzychu ćwiczyć będzie prawie 400 osób. Dla wszystkich uczestników przewidziane są upominki od sponsorów, a dla najbardziej aktywnych – atrakcyjne nagrody.

Sobota, 11 lutego 2017 r.

Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA – ZDRÓJ, Wałbrzych

Kochaj Fit!

Walentynkowy Maraton Fitness z Ewą Chodakowską, godz. 16:00 – 20:00

Targi Zdrowia i Urody, godz. 10:00-21:00

Ewa Chodakowska, najsłynniejsza polska trenerka fitness, redaktor naczelna Be Active Dietetyka&Fitness, po raz pierwszy odwiedzi Wałbrzych, aby przeprowadzić spektakularny trening. Trzeba podkreślić, że trening z nią to przyjemność, a nie przykry obowiązek! Wymaga jednak determinacji, a ta skutecznie rodzi się podczas zajęć w grupie. Dlatego gwarantujemy, że pokochasz bycie fit, bo obudzisz w sobie siłę i znajdziesz motywację.

– Ogromnie cieszę się, że będę mogła uczestniczyć w tym wydarzeniu, gdyż po raz kolejny będę miała przyjemność nie tylko poprowadzić trening, ale przede wszystkim zachęcić do aktywności fizycznej kolejne osoby. Liczę na to, że to będzie bardzo aktywny dzień z ogromną dawką endorfin! – mówi Ewa Chodakowska.

Plakat_Kochaj Fit z Ewą Chodakowską (1)

Organizatorem wydarzenia „Kochaj Fit! Walentynkowy Maraton Fitness z Ewą Chodakowską. Targi Zdrowia i Urody” jest Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA – ZDRÓJ w Wałbrzychu, wspierane przez FRW Media Group, spółkę działającą jako Instytucja Otoczenia Biznesu. Połączone siły dwóch doświadczonych partnerów pozwoliły na przygotowanie imprezy, jakiej w regionie jeszcze nie było!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

– Walentynkowy Maraton Fitness z Ewą Chodakowską będzie niewątpliwie jedną z najciekawszych tego typu imprez na Dolnym Śląsku. Oprócz treningu ze słynną trenerką, oferujemy kilka godzin intensywnych zajęć z naszymi najlepszymi instruktorami. Szykujemy także niespodzianki dla tych, którzy zechcą o swoją sylwetkę zadbać właśnie z nami. Maraton będzie połączony również z całodniowymi Targami Zdrowia i Urody. Wystawcy z całego regionu zaprezentują swoje towary i usługi – mówi Mariusz Gawlik, prezes Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA – ZDRÓJ w Wałbrzychu. – Nasz ośrodek oferuje bardzo szeroką gamę atrakcji dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić czas. Dlatego zachęcamy do korzystania z naszej oferty na co dzień – dodaje.

Podczas maratonu „Pokochaj Fit” szczęśliwcy otrzymają m.in. zegarki Ice-Watch.

Promowanie naszej firmy poprzez wspieranie  sportowych inicjatyw traktujemy jako pewnego rodzaju misję. To do nas dorosłych należy „odciąganie” dzieci od komputerów i telewizorów, zachęcanie do aktywności fizycznej. W  naszej ofercie  każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogaty wybór wersji fashion czy  modeli sportowych, które są doskonałym uzupełnieniem sportowej garderoby. Wszyscy wiemy, że sport to zdrowie, że warto dbać o swoje ciało, zdrowo się odżywiać i ćwiczyć. Przecież wszyscy chcemy, żeby nasz organizm działał „jak niezawodny zegarek”. Aby Polacy stali się na dobre sportowcami-amatorami potrzeba właśnie takiego wsparcia, z wielu stron, nie tylko władz lokalnych, ale i społeczników, ludzi, którzy lubią sport i lubią robić coś dla innych – Andrzej Mokrzycki, Brand Manager Ice-Watch.

Na czterogodzinnym maratonie w wałbrzyskim Centrum Sportowo – Rekreacyjnym AQUA-ZDRÓJ planowane są zajęcia z różnych dyscyplin fitness – m.in. Zumby, Treningu Metabolicznego, Body Crossu, Beauty Stretchingu oraz Dance Flooru. Cały program treningowy został tak zaplanowany, aby skutecznie pomagał osiągnąć wymarzone efekty. Trenerzy zwrócą uwagę na technikę i będą uczyć poprawnego wykonywania ćwiczeń.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy aktywne osoby z całego regionu. Bilety wstępu na maraton w cenie od 60 zł. Targi Zdrowia i Urody bezpłatnie otwarte dla wszystkich.

KOCHAJ FIT! – PROGRAM

10:00-21:00 – Targi Zdrowia i Urody

16:00-20:00 – Walentynkowy Maraton Fitness z Ewą Chodakowską

15:00 – rejestracja, odbiór upominków

16:00 – rozpoczęcie maratonu

16:00 – 16:50 – Zumba

17:00 – 17:30 – Trening Metaboliczny

17:30 – 18:00 – Body Cross

18:15 – 18:30 – mini briefing z Ewą Chodakowską

18:30 – 19:15 – Trening z Ewą Chodakowską

19:15 – 19:25 – Wspólne zdjęcie z Ewą Chodakowską

19:25 – 20:00 – Spotkanie z Ewą Chodakowską

19:25 – 19:50 – Beauty Stretching

19:50 – 20:25 – Dance Floor

20:25 – losowanie nagród, zakończenie maratonu

BILETY DO NABYCIA:

  • FRW Media Group Sp. z o.o.

Rynek 38

58-100 Świdnica

www.naszbiznes24.pl

Kontakt: Iwona Petryla- 603 606 070, Anna Juszczak-Wątor – 667 364 114, Paulina Purgał – 661 857 668

Odbiór biletów w siedzibie FRW Media Group Sp. z o.o., pon. – pt. w godz. od 8:00 – 16:00

  • Wałbrzyskie Centrum Sportowo – Rekreacyjne „AQUA – ZDRÓJ” Spółka z o.o.

ul. Ratuszowa 6

58-304 Wałbrzych

www.aqua-zdroj.pl

Kontakt: Recepcja hotelowa – 74 660 93 00, Strefa Squash – 539 973 875, Fitness Centre – 784 382 157

Odbiór biletów w Wałbrzyskie Centrum Sportowo – Rekreacyjne „AQUA – ZDRÓJ” Spółka z o.o, codziennie. w godz. od 6:00 – 22:00

MAKIETA HALI:

 

 

MAKIETA HALI – POBIERZ

REGULAMIN MARATON FITNESS Z EWĄ CHODAKOWSKĄ – POBIERZ

ZGODA RODZICA NA MARATON FITNESS Z EWĄ CHODAKOWSKĄ – POBIERZ

OŚWIADCZENIE FIT MARATOŃCZYKA NA MARATON FITNESS Z EWĄ CHODAKOWSKĄ – POBIERZ

REGULAMIN TARGI ZDROWIA I URODY – POBIERZ

Powiązane artykuły