Cinema City zaprasza na pokazy przedpremierowe filmu Boska Florence

Zazwyczaj aktorzy do nowej roli uczą się, jak coś robić lepiej. Ale nie w przypadku perfekcyjnej Meryl Streep – uznanej za aktorkę wszechczasów. Ona do roli Boskiej Florence musiała pogorszyć swoje umiejętności wokalne, by śpiewająco odegrać piosenkarkę, która miała wszystko… oprócz talentu do śpiewania.

Trzykrotnej zdobywczyni Oscara partnerują: Hugh Grant i (długo poszukiwany odtwórca roli akompaniatora) Simon Helberg. Boska Florence to opowieść o miłości, pasji i odwadze w dążeniu do spełniania swoich marzeń. Organizatorzy zapraszają do Cinema City na pokazy przedpremierowe w dniach 12-14 sierpnia. Bilety już w sprzedaży na www.cinema-city.pl

image004Florence Foster Jenkins kochała muzykę ponad życie. Niestety bez wzajemności. Natura obdarzyła ją słuchem i głosem, które nawet głuchego doprowadziłyby do rozpaczy. Florence jednak pragnęła śpiewem podbić świat i w pewnym sensie jej się to udało. Jako dziedziczka sporej fortuny i narzeczona St Clair Bayfielda – brytyjskiego aktora arystokraty posiadała atuty, przy których jej brak talentu wydawał się nieistotną przeszkodą. Dzięki heroicznym staraniom ukochanego udawało się jej występować na Broadwayu i nagrywać płyty, a przede wszystkim wciąż wierzyć w swój dar. Jednak gdy zapragnęła ukoronować swój tryumf koncertem w słynnym Carnegie Hall nawet Bayfield wpadł w panikę. Ale czegóż nie robi się dla ukochanej.

Boska Florence: pokazy przedpremierowe od 12 do 14 sierpnia we wszystkich kinach Cinema City. Pokazy regularne od 19 sierpnia.

Szczegóły na stronie www.cinema-city.pl

(MKO)

Powiązane artykuły