East Meets West Direct

W dniach od 27-29 września 2016 roku w hotelu Warsaw Plaza odbył się międzynarodowy event East Meets West Direct organizowany przez wrocławską firmę Global Trade Center. Ta innowacyjna w swojej formie impreza stanowi niezwykle efektywną platformę komunikacji biznesowej pomiędzy producentami a sieciami handlowymi.

Na wydarzeniu East Meets West Direct pojawili się reprezentanci przedsiębiorstw związanych z branżą FMCG z takich krajów jak: Francja, Rosja, Ukraina, Chorwacja, Serbia, Hiszpania, Litwa, Białorus i Polska oraz przedstawiciele kilkunastu sieci handlowych z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Francji, Chorwacji i Polski. To było prawdziwe spotkanie wschodu z zachodem. Decydenci potężnych sieci handlowych takich jak francuski E. Leclerc, chorwacki Plodine czy ukraiński Fozzy Group prowadzili negocjacje z licznymi producentami . Byli wśród nich przedstawiciele znanych marek jak: Bakoma, Viando czy Deoleo. Tak znaczące uczestnictwo europejskiego biznesu świadczy dobitnie o olbrzymim zainteresowaniu jakim cieszy się ten format spotkań.

Oszczędność czasu, efektywność, możliwość spotkania się z potencjalnymi partnerami handlowymi w jednym miejscu bez wielodniowych podroży to bezpośrednie zalety East Meets West Direct.

W ciągu zaledwie 2 dni odbyło się 257 spotkań 1:2:1. Te 30 minutowe rozmowy w pełni umożliwiły producentom prezentacje swoich produktów przed starannie wyselekcjonowanymi decydentami sieci handlowych.

Rozwojowi kontaktów biznesowych sprzyja także skondensowana forma organizacji: producenci mogli odbyć nawet kilka spotkań dziennie na które w tradycyjnej formie czekaliby miesiącami. Organizatorzy jak zwykle zadbali też o wszechobecność tłumaczy, dzięki temu wyeliminowane zostały wszelkie bariery komunikacyjne.

Jeżeli jesteś producentem, który pragnie zdobywać nowe rynki dla swoich produktów lub przedstawicielem sieci handlowej poszukującej ciekawych dostawców, nie może zabraknąć Cię na kolejnym East Meets West. Już w listopadzie w Pradze.

Więcej informacji na stronie EMW: www.emwcongress.eu

(BaPu)

Powiązane artykuły