Jedziesz do zoo? Zaparkuj za darmo!

Z przyjemnością informujemy o specjalnej ofercie dla zwiedzających zoo. Od 13 lipca, do końca wakacji (z wyłączeniem 15 sierpnia), zwiedzający wrocławskie ZOO mogą aż na 5 godzin parkować za darmo na parkingu Centrum Handlowego Pasaż Grunwaldzki!

Pasaż usytuowany jest w centrum miasta, tuż obok węzła komunikacji miejskiej i oddalony zaledwie o 1 kilometr od jednej z największych atrakcji kraju, czyli wrocławskiego ZOO. Dogodna lokalizacja umożliwia dojazd tramwajem lub autobusem do najchętniej odwiedzanych zarówno przez mieszkańców, jak i turystów miejsc.

Z oferty mogą skorzystać wszystkie osoby, planujące wizytę we wrocławskim ZOO.

Jak to zrobić?

Wyprawę do krainy zwierząt należy rozpocząć od pozostawienia samochodu na parkingu, znajdującym się na poziomie +2 Pasażu. Należy zachować bilet parkingowy! Przed upływem 5 godzin należy znaleźć się z powrotem na terenie centrum handlowego i w Biurze Parkingu (zlokalizowanym na poziomie +2) okazać datowany na ten sam dzień bilet wstępu do ZOO.

Pasaż zaprasza również gości na zakupy i posiłek do jednej z 24 klimatyzowanych restauracji czy kawiarni.

Jeśli po wizycie w ZOO, obiad lub zakupy przeciągną się do ponad 5 godzin, opłata parkingowa zostanie naliczona tylko za „nadprogramowy” czas postoju (według standardowego cennika).

Oferta nie łączy się ze stałą oferta parkingową i nie obowiązuje w dni ustawowo wolne od pracy (15 sierpnia 2017 r.), nie obejmuje również posiadaczy rocznych kart wstępu do ZOO.

Dojazd tramwajem czy autobusem z przystanku „Plac Grunwaldzki” na miejsce docelowe zajmuje mniej niż 5 minut. Na trasie tej kursują aż cztery linie tramwajowe – 1,2,4,10 (trzy przystanki) i dwie autobusowe – 145, 146 (dwa przystanki), czas oczekiwania na przystanku jest więc bardzo krótki (mapka w załączeniu). Bilety MPK można zakupić w automatach na przystankach (płatność gotówką lub kartą) i w środkach komunikacji (płatność kartą).

(MKO)

Powiązane artykuły