Koncert DZIUBEK BAND

DZIUBEK BAND to ekspresyjny big-band, którego muzyka to fuzja mocnego brzmienia trąbek, puzonów, saksofonów z domieszką gitary, gitary bass, piano i zestawu perkusyjnego.

Zespół powstał we Wrocławiu w 2011 roku, tworzą go muzycy sprawnie poruszający się w stylach pop, funky, jazz, disco, a nawet dubstep.

Liderem zespołu jest Mariusz DZIUBEK – dyrygent, aranżer, kompozytor, absolwent Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie, Akademii Muzycznej we Wrocławiu i Gdańsku. Od dzieciństwa zafascynowany instrumentami dętymi, które przenikają partutury jego nietuzinkowych projektów. Jest rozpoznawalny z uwagi na charyzmatyczny styl dyrygowania i prowadzenia orkiestry; w jednym z programów powiedziano o nim: „….Dyrygent z ADHD….”

Tym razem Mariusz DZIUBEK wraz ze swoim zespołem zagrają 31 sierpnia 2017 w Hali RCS Lubin. Ten niezapomniany koncert rozpocznie się o godz. 20:00.

W koncercie wystąpią m.in Krzysztof Cugowski, Piotr Cugowski, Kasia Kowalska, Ania Karwan i DZIUBEK BAND w 50-osobowym składzie na czele z charyzmatycznym Dyrygentem Mariuszem Dziubkiem.

Fot. użyczone | Plakat Wielkiego Koncertu

(MKO)

Powiązane artykuły