Książka pt. „Kobieca moc”

Nakładem wydawnictwa Nowa Proza, 14.marca, ukaże się nowa książka Agnieszki Przybysz „Kobieca moc”.

Agnieszka Przybysz jest pionierką coachingu, ekspertem relacji, autorką książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze. Swoją najnowszą książkę kieruje do kobiet, które chcą uwolnić swoją kobiecą moc i zmienić życie. Ponieważ coraz więcej kobiet staje się liderkami, które sięgają po własny biznes z pasją lub po znaczące role w życiu zawodowym i społecznym warto aby zapoznały się z tematyką poruszoną w książce. Uwolniły od stereotypu: kobiety pani domu, męża zarabiającego na rodzinę …..

Kobieca MOC pokazuje kobietom jak aktywować 10 Kobiecych Mocy, by sięgnąć po Twoje pragnienia np:

  • Jak oczyścić emocje, które blokują Cię przed spełnieniem Twoich najskrytszych pragnień.
  • Czym jest energia miejsc i dlaczego ma wpływ na Twoje życie.
  • Jak słuchać intuicji w podejmowaniu trafnych decyzji i nie wpadać w pułapki logicznego myślenia, a także, jak odróżnić jej głos od logiki.
  • Jak zbudować zdrowe poczucie własnej wartości
  • Jak pielęgnować kobiecość i nie godzić się na kompromisy, które pozbawiają Cię mocy i chęci do życia, a nawet radości życia?
  • Jak realizować swoje pasje, bez wglądu na trudności, i stać się inspiracją dla innych kobiet.
  • Co mówi o swoich pasjach i lekcjach życiowych autorka bestsellerów Katarzyna Grochola.
  • Jak prosić o to, czego chcesz, i otrzymywać to z większą łatwością.

Autorka pomogła wielu osobom przyciągnąć miłość , zbudować zawód i biznes, sięgnąć po pieniądze i wolność. Uwielbia zdrowy styl życia i ciekawe podróże. Wierzy, że każdy zasługuje na wzajemną miłość i obfitość, dlatego stworzyła skuteczne narzędzia autorskie i sprawdzone systemy & metody, z których korzystają Polacy z ponad 11 krajów Europy i nie tylko. Zaprasza kobiety do przygody życia jaką jest stały rozwój i podnoszenie świadomości. Jej misją jest pomaganie kobietom w odzyskaniu kobiecej mocy.

(MKO)

Powiązane artykuły