Kup wideorejestrator i odbierz licencję na smartfon

Firma NAVITEL® Poland przygotowała specjalną ofertę promocyjną w sieci sklepów Media Markt – „Rejestrator samochodowy NAVITEL z nawigacją do smartfona w zestawie”.

Przy zakupie jednego z sześciu modeli wideorejestratora producenta, każdy otrzyma bezpłatnie dostęp do mobilnej aplikacji Navitel Navigator GPS&Maps z licencją na dożywotnią mapę Polski. Promocja potrwa do końca stycznia 2018 lub do wyczerpania zapasów.

– Media Markt, szczególnie przed świętami, przygotowuje dla swoich klientów liczne promocje. Wraz marką NAVITEL® wprowadziliśmy do oferty zestaw składający się z dwóch uzupełniających się produktów: urządzenia i nawigacji-aplikacji. Wierzymy, że oferta łączona przełoży się na wspaniałe wyniki sprzedaży – powiedział Krzysztof Pieczaba, Kierownik Grupy Produktowej Foto/Telekom.

– NAVITEL® od kilku lat z ogromnymi sukcesami podbija polski rynek. Dzięki temu udało nam się powiększyć portfolio o wideorejestratory oraz tablety z funkcją nawigacji. Nie zapominamy jednak o fundamentalnym projekcie, jakim jest aplikacja. W tym roku postanowiliśmy ufundować wszystkim klientom kupującym nasz wideorejestrator dożywotnią licencję na smartfon lub tablet o wartości 49 złotych, by mogli sami przekonać się o jej zaletach – dodaje Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL® EUROPE.

Akcją zostały objęte następujące modele: NAVITEL MR 250 DUAL PARKING FULL HD; NAVITEL MSR500 FULL HD; NAVITEL MSR 700 FULL HD; NAVITEL MSR 900 FULL HD oraz NAVITEL R1000 GPS WiFi FULL HD.

(MKO)

Powiązane artykuły