X Kawa dla Przedsiębiorców w Dzierżoniowie

Tematem przewodnim sierpniowej Kawy dla Przedsiębiorców w Dzierżoniowie była „Pozafinansowa motywacja pracowników w mikro- i małym przedsiębiorstwie”. Po raz kolejny, Przedsiębiorcy mogli przekonać się, jak atrakcyjnym i skutecznym narzędziem jest networking, który pozwala nie tylko na wymianę wizytówek, ale przede wszystkim na nawiązanie nowych wartościowych relacji.

– Bardzo cieszy fakt, że każda kolejna Kawa mocno zyskuje na popularności. My ze swojej strony robimy wszystko, żeby każdy Przedsiębiorca z naszych spotkań wyniósł jak najwięcej, przede wszystkim nowe wartościowe kontakty biznesowe – mówi Klaudia Mikuła-Namysło, jedna z założycielek Klubu Przedsiębiorców Ziemi Dzierżoniowskiej

– Już tydzień przed spotkaniem mieliśmy zarezerwowaną całą listę uczestników. Natomiast po samej Kawie dwóch przedsiębiorców od razu zdecydowało się na zostanie członkiem Klubu PZD. Dla nas jest to bardzo budujące, ponieważ sami przedsiębiorcy dostarczają nam argumentów, że warto działać, warto się spotykać i promować lokalny biznes – podsumowuje Katarzyna Lipska, przewodnicząca Klubu Przedsiębiorców Ziemi Dzierżoniowskiej.

X Kawa dla Przedsiębiorców odbędzie się 5 września 2017, o godz. 18, w Versant Hotel&SPA.

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc (tel. 535 492 764 lub lipska.katarzyna@aviva.com.pl).

Koszt udziału w spotkaniu to 20 zł, płatne na miejscu.

(BaPu)

Powiązane artykuły