Nowy salon optyczny w Magnolia Park

Oprawki korekcyjne najlepszych światowych producentów, modne okulary przeciwsłoneczne czy wygodne soczewki kontaktowe. To wszystko wrocławianie znajdą w nowo otwartym salonie optycznym Gafas, który dołączył dziś do grona najemców Magnolii Park. Na początek przygotowano promocje.

Salon firmy Gafas otwarto na poziomie 0, pomiędzy sklepami Łyko i Badura. Klienci Magnolia Park na 43 metrach kwadratowych znajdą bogatą ofertę oprawek cenionych marek modowych takich, jak: Giorgio Armani, Emporio Armani, Persol, Oliver Peoples, Dolce&Gabbana, Prada, OAKLEY, Ray-Ban, Vogue, DKNY, Turro, ICON. Na klientów salonu optycznego czekają też najwyższej jakości szkła kontaktowe, a także eleganckie, casualowe i sportowe okulary przeciwsłoneczne.

– Nowy salon firmowy Gafas w Magnolia Park to dowód na to, że cały czas staramy się zapewnić klientom opcję maksymalnego wyboru. Duża różnorodność najemców sprawia, że każdy z łatwością odnajdzie tu propozycję w pełni spełniającą jego indywidualne oczekiwania – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

Oferta z sektora „zdrowie i uroda” kierowana do klientów Magnolia Park regularnie się powiększa – Gafas dołączył do takich firm, jak: Twoje Soczewki, Vision Express, Super-Pharm, Sephora czy Douglas. Grono najemców Magnolii Park sukcesywnie się powiększa – w sobotę otwarto tu pierwszy na Dolnym Śląsku salon Obag Store. Dołączył do takich nowych sklepów, jak: Paryżanka, Tallinder, Pawo, czy butik Scoppio. Tym samym klienci galerii mają do dyspozycji ok. 250 sklepów, punktów usługowych, kawiarni i restauracji, co czyni ofertę Magnolii Park najbardziej kompleksową na Dolnym Śląsku. Na początku lipca galeria uruchomiła również nową usługę Personal Shopping, w ramach której klienci mogą skorzystać z bezpłatnych porad profesjonalnego stylisty.

(MKO)

Powiązane artykuły