Piotr Cieszewski ambasadorem zegarków Wenger

Piotr Cieszewski, który przez 10 lat był menadżerem w korporacji budowlanej Skanska a dziś regularnie komentuje wydarzenia związane z tematyką górską, społeczną i gospodarczą w mediach został ambasadorem marki Wenger. Maratończyk, taternik i zdobywca Mount Everest oraz Wenger wspólnie pokonają drogę do zdobycia kolejnego szczytu.

Zegarki Wenger to legendarna szwajcarska marka, która powstała w 1893 roku. Rozpoczynają w historii firmy nowy rozdział opierając się na nieodłącznych walorach charakterystycznych dla innych produktów marki – jakości oraz niezawodności. Najwyższa dbałość o każdy szczegół zegarków, skrupulatna dbałość o detale oraz dążenie do zaspokojenia wyszukanych oczekiwań konsumentów to kluczowe motywy działania firmy.

– Ponieważ wielkie dzieła są domeną ludzi odważnie patrzących w przyszłość, zdecydowaliśmy się na współpracę z Piotrem Cieszewskim. Ponadczasowy, elegancki i klasyczny wygląd modeli zegarkówWegner, jakość oraz najnowsze technologie użyte do ich produkcji idą w parze z wyjątkowością̨ postaci, jaką jest znakomity, szanowany, wyjątkowy taternik i zdobywca Mount Everest. Piotr Cieszewski to mieszanka doświadczenia, siły, wrażliwości i pasji. To idealny ambasador naszych zegarków – mówi Andrzej Mokrzycki Brand Manager Wenger.

Piotr Cieszewski przez rok będzie ambasadorem zegarków Wenger. Będzie aktywnie uczestniczyć we wszystkich działaniach marketingowych i public relations organizowanych przez Wenger.

– Niezawodność, perfekcja, doskonały design, jakość, klasyczny wygląd zegarków to idealne połączenie dla prawdziwego mężczyzny. Cieszę się, ze współpracy z marką Wenger , bo to dowodzi, że akceptują mnie i to co robię. Razem będzie nam łatwiej dążyć do doskonałości bo mamy wspólne cele i cenimy te same wartości – mówi Piotr Cieszewski.

(MKO)

Powiązane artykuły