Ruszają bezpłatne porady prawne

W każdy wtorek w godzinach popołudniowych w Biurze Poselskim Roberta Jagły w Świdnicy dyżurował będzie prawnik. Z bezpłatnych porad skorzystać może każdy.

Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Robert Jagła rusza z nową inicjatywą skierowaną zarówno do przedsiębiorców, jak i do osób prywatnych. Co tydzień, w każdy wtorek w jego Biurze Poselskim w Świdnicy (Rynek 1A) dyżurował będzie prawnik z renomowanej kancelarii prawnej. Z bezpłatnych porad skorzystać będzie mógł każdy, po wcześniejszym umówieniu wizyty.

– Spotykając się z mieszkańcami regionu, często słyszę o różnych trudnościach formalno-prawnych, jakie napotykają w swym życiu. Dotyczy to zarówno kłopotów z załatwieniem niektórych spraw urzędowych, jak i kwestii prywatnych – spadkowych czy sporów rodzinnych i sąsiedzkich. Niekiedy problemy da się rozwiązać w dość prosty sposób, korzystając z porady prawnika, który będzie służył pomocą związaną przede wszystkim z właściwą interpretacją przepisów, jak i doświadczeniem w odpowiednim pokierowaniu sprawy – podkreśla Robert Jagła, społeczny Poseł na Sejm RP. – Mam nadzieję, że taka forma wsparcia spotka się z przychylnym przyjęciem i będzie cieszyła się zainteresowaniem – dodaje.

Wtorkowe spotkania z prawnikiem umawiał będzie sekretariat Biura Poselskiego. Zapisywać się można od poniedziałku do piątku, w godz. od 9:00 do 17:00. Kontakt telefoniczny 74 648 70 60 lub osobisty – Świdnica, Rynek 1 A.

Szczegółowe informacje: Dyrektor Biura Poselskiego Małgorzata Ziemak – tel. 513 024 252

(piw)

Powiązane artykuły