Światło między oceanami podczas Ladies Night w Cinema City! Rozdajemy bilety!

Rachel Weisz i Michael Fassbender w przedpremierowym pokazie już 17 listopada w kinach Cinema City.

Miłość, rodzina, spełnione marzenia – to przejawy szczęścia, które okażą się tak nietrwałe, jak przypływ fali, która ginie gdzieś w szarym piachu rzeczywistości. W ramach kobiecych wieczorów filmowych Ladies Night zobaczymy przedpremierowo wzruszający obraz Światło między oceanami. Przed filmem na gości jak zawsze czekają konkursy, nagrody, bony rabatowe i wspólna zabawa. Ladies Night już 17 listopada o godz. 19.30 w Cinema City. Bilety do kupienia na stronie cinema-city.pl/LadiesNight/

Bohater wojenny Tom Sherbourne przyjmuje posadę latarnika na bezludnej wyspie u wybrzeży Australii. Wkrótce przybywa do niego żona Isabel. Zakochani żyją tu szczęśliwie w rytmie przypływów i odpływów oceanu, a ich największym, niespełnionym pragnieniem jest dziecko.

Miesiące bezowocnych starań, dwa poronienia i pogłębiające się uczucie oddalenia zaczynają wpędzać Isabel w depresję. I wtedy zdarza się coś nieoczekiwanego: do wybrzeży wyspy dobija mała łódź, na której pokładzie Tom znajduje żywe niemowlę i martwego mężczyznę. Pod namową Isabel, wiedziony odruchem serca, Tom łamie swoje surowe zasady i godzi się przyjąć dziecko jako własne. Szczęście świeżo upieczonych rodziców wkrótce zaczyna blaknąć, gdy okazuje się, że w okolicy od miesięcy zrozpaczona matka poszukuje zaginionego męża i maleńkiego dziecka.

Film na podstawie bestsellerowej powieści M.L. Stedmana wyreżyserował Derek Cianfrance, twórca m.in. Blue Valentine. W rolach głównych: Alicia Vikander, Rachel Weisz i Michael Fassbender.

Światło między oceanami w ramach Ladies Night: w czwartek 17 listopada o godz. 19.30 w wybranych kinach Cinema City.

Więcej informacji o Ladies Night oraz rezerwacja biletów

Uwaga konkurs!!!

Dla naszych czytelniczek mamy podwójne zaproszenia na wieczór Ladies Night do Cinema City w Wałbrzychu, który odbędzie się 17 listopada o godz. 19:30. Aby wygrać wystarczy wysłać e-mail na adres konkurs@naszbiznes24.pl.

W tytule wiadomości należy wpisać „Ladies Night – Światło między oceanami”, a w treści swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu. Zwycięzcę powiadomimy telefonicznie o wygranej. W konkursie mogą brać udział tylko panie.

(JuAn)

Powiązane artykuły