Wielka Gala Zespołu Mazowsze w Wałbrzychu

Ponad 120 tancerzy, śpiewaków, muzyków, orkiestra pod kierownictwem Jacka Bonieckiego, soliści oraz chór. Ponad 1500 przepięknych kostiumów z 20 etnograficznych regionów Polski. Występ odbędzie się 27 października 2017 r. o godz. 19:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej Aqua-Zdrój w Wałbrzychu.

Mazowsze powszechnie uznawane jest za zespół narodowy. Dla tysięcy odbiorców zagranicznych, koncerty zespołu były pierwszym kontaktem z polską kulturą. „Jeśli takie jest oblicze Polski, to niech żyje Polska!” napisał o zespole szwajcarski dziennik “Gazette de Lausanne”, a Jerzy Waldorff nazwał Mazowsze perłą w koronie Rzeczypospolitej. Zespół występował ponad 7000 razy dla ponad 16 milionów widzów, w 50 krajach na   5 kontynentach.

W programie koncertu zobaczyć będzie można najciekawsze choreografie z repertuaru zespołu, usłyszeć najbardziej popularne piosenki. W wirze kolorów pojawią się więc tańce narodowe, jak polonez, krakowiak, oberek, mazur czy kujawiak oraz tańce regionalne

Czas trwania programu to około 120 minut
Ceny biletów to: 50, 60, 80, 100 zł. oraz 120 VIP
Indywidualnie bilety do nabycia w Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua-Zdój ul. Ratuszowa 6 w Wałbrzychu oraz na stronie www.biletowakasa.pl
Ze względu na ograniczoną ilość można  rezerwować bilety pod numerem   tel. 41 361 80 47 lub 781 143 400

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UWAGA KONKURS
Dla naszych czytelników mamy do rozlosowania podwójne zaproszenie na występ Mazowsza, który odbędzie się 27 października 2017 r. o godz. 19:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej Aqua-Zdrój w Wałbrzychu. Aby wygrać zestaw wystarczy wysłać e-mail na adres konkurs@naszbiznes24.pl W tytule wiadomości należy wpisać „Wielka Gala Zespołu Mazowsze”, a w treści podać swoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz miejsce zamieszkania (miasto). Zwycięzcę powiadomimy telefonicznie o wygranej.

(MKO)

 

 

 

 

 

MKO

Powiązane artykuły