KŁODZKO: Minieuroland sadzi jak Czuksanow radzi

  • Miejsce wydarzenia: Kłodzko
  • Data wydarzenia: 2017/07/02
  • Zobacz inne eventy w mieście: Kłodzko

Park Miniatur Minieuroland w Kłodzku zaprasza w sobotę 2 lipca 2017 r. na największą imprezę ogrodniczą na Dolnym Śląsku! Wydarzenie „Minieuroland sadzi jak Czuksanow radzi” jest skierowane do osób zafascynowanych roślinami, ogrodami i przyrodą. Wypełnią je liczne atrakcje inspirowane naturą, które będą uczyć, bawić i zachwycać swoją różnorodnością.

To już kolejna w tym roku impreza ogrodnicza na tak szeroką skalę, zaraz po otwarciu II Festiwalu Kwiatów, który w jeden weekend odwiedziło kilkanaście tysięcy osób.

Gościem specjalnym jest Pan Witold Czuksanow – autor książek o tematyce ogrodniczej, organizator ogólnopolskiej imprezy „Polska w kwiatach” i współtwórca programu „Rok w Ogrodzie” emitowanego w TVP1. Uczestnicy będą mogli zasięgnąć jego porad, porozmawiać o roślinach i ogrodach oraz pochwalić ogrodniczymi sukcesami. Na powierzchni 20 000 m2 goście parku mogą podziwiać wyjątkowej urody ogród, w którym zasadzono ponad 1000 drzew i krzewów oraz 50 000 najpiękniejszych kwiatów jednorocznych.

W ramach imprezy „Minieuroland sadzi jak Czuksanow radzi” odbędą się warsztaty ogrodnicze, prezentacje, konkursy z nagrodami oraz zakątki z poradami.

Fot. użyczone | Wydarzenie „Minieuroland sadzi jak Czuksanow radzi” jest skierowane do osób zafascynowanych roślinami, ogrodami i przyrodą

(Kris)