WAŁBRZYCH: Spektakl pt. „Kokaina i sprawiedliwość dla wszystkich”

  • Miejsce wydarzenia: Wałbrzych
  • Data wydarzenia: 2018/03/08
  • Zobacz inne eventy w mieście: Wałbrzych

Znacznie łatwiej natknąć się na kokainę, niż znaleźć sprawiedliwość. Możemy ją spotkać nie tylko na sobotniej imprezie i w ulubionym serialu sensacyjnym. Jest w organizmach kierowcy, architekta, lekarza i dziewczyny z perfumerii, których spotykamy. Dowody będziemy mogli zobaczyć w czwartek w wałbrzyskim Teatrze Dramatycznych podczas spektakl pt. „Kokaina i sprawiedliwość dla wszystkich”.

Jeden zainwestowany w produkcję kokainy dolar przynosi 1000 dolarów zysku. Handel tą substancją to wolny rynek w najczystszej postaci, pozbawiony regulacji, ograniczony wyłącznie finezją i okrucieństwem pozostających na nim graczy. Gdy by w jednej chwili usunąć z globalnej gospodarki wszystkie związane z narkobiznesem pieniądze, upadłyby całe kraje, zniknęłoby kilkanaście procent światowych zasobów gotówki. Rodzi się zatem pytanie: jak to możliwe, że kokaina to tak opłacalny produkt?

Spektakl w reżyserii Szymona Kaczmarka. Obsada Karolina Krawiec, Irena Sierakowska, Michał Kosela, Rafał Kosowski, Zbigniew Antoniewicz [TBK], Marcin Trzęsowski [TBK], Michał Wierzbicki [TBK].

„Kokaina i sprawiedliwość dla wszystkich”

Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu

Czwartek, 08 marca, godz. 18:00, sala kameralna