WROCŁAW: Kongres „East Meets West”

  • Miejsce wydarzenia: Ślęza
  • Data wydarzenia: 2016/06/13 2016/06/16
  • Zobacz inne eventy w mieście: Ślęza

Zamek Topacz od 13 do 16 czerwca będzie miejscem tegorocznej edycji międzynarodowego Kongresu „East Meets West”, którego organizatorem jest firma Global Trade Center. Kongres jest wydarzeniem, podczas którego producenci branży FMCG mogą spotkać się z przedstawicielami europejskich i azjatyckich sieci handlowych .

Przez 4 dni eksperci na wykładach i prelekcjach będą rozmawiać o problemach branży z sektorów handlowych i okołohandlowych. Oprócz tego odbywać się będą spotkania B2B (Business to Business), panele networkingowe oraz rekomendacyjne, czy innowacyjne, bezobsługowe Targi EMW Shop, które wzbogacone będą o dedykowaną platformę spotkań dla producentów wina, the Wine Corner.

Większość uczestników to prezesi i członkowie zarządów, dyrektorzy generalni i zarządzający, dyrektorzy operacyjni, ds. sprzedaży i zakupów, managerowie średniego szczebla oraz przedstawiciele administracji publicznych w tym agencji rządowych.

Partnerami organizowanego kongresu są m.in. Polska Izba Handlowa, Dolnośląska Izba Rozwoju Gospodarczego oraz Departament Współpracy Ekonomicznej MSZ.

(MKO)