WROCŁAW: Minionki przyjadą do Wrocławia

  • Miejsce wydarzenia: Wrocław
  • Data wydarzenia: 2017/07/01
  • Zobacz inne eventy w mieście: Wrocław

Popularne Minionki 1 lipca przyjadą do Magnolia Park. Gwiazdy lubianych filmów nauczą najmłodszych minionkowego tańca, zorganizują zabawy oraz zaproszą na wycieczkę piętrowym autobusem. Nie zabraknie konkursów z nagrodami. Początek o godz. 11.00 – wstęp wolny.

Już w sobotę (1 lipca, godz. 11.00-19.00) Magnolia Park zaprasza rodziny na spotkanie z Minionkami oraz – po raz pierwszy – z ich panem, Gru. Dzieci zrobią sobie pamiątkowe zdjęcia, a nawet wyruszą w podróż piętrowym autobusem (w godz. od 11.45 do 18.30) z DJ-em, muzyką i smakołykami. Przystanek początkowy i końcowy znajdzie się w pobliżu wejścia do galerii handlowej od strony ul. Legnickiej.

Na fanów Minionków czekać będzie także minionkowy dmuchaniec-skakaniec, basen wypełniony piłeczkami, fotobudka z rekwizytami, gry i mini-kino z bajkami. Prawdziwym hitem ma szansę stać się nauka minionkowego tańca. W programie znajdzie się także Strefa Minionkowego Wizażu – profesjonalni makijażyści przemienią dzieci w ich ulubionych bohaterów. Dodatkowo każde dziecko otrzyma szansę na wygranie nagród związanych z nową częścią filmu „Gru, Dru i Minionki”, którą od 30 czerwca będzie można zobaczyć w kinie Helios w Magnolia Park.

– Poprzednie spotkanie z Minionkami w Magnolia Park cieszyło się ogromną popularnością. Jestem przekonany, że identycznie będzie również tym razem. Zabawa w rodzinnym gronie to idealny pomysł na początek wakacji – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

Warto przypomnieć, że to nie jedyne atrakcje przygotowane dla rodzin w Magnolia Park. Na co dzień dzieci mogą spędzić czas w sali zabaw Labibu (pierwsze piętro), pobawić się na placu zabaw czy zagrać na boisku wielofunkcyjnym (przed obiektem). Największe centrum handlowe na Dolnym Śląsku to także sklepy z odzieżą dziecięcą, jak Smyk, Lily Kids, Coccodrillo, Moda Dziecięca i Reporter Young oraz sklep z obuwiem – Bartek. Ciekawym rozwiązaniem jest Fryzjerek – salon fryzjerski, stworzony z myślą o dzieciach, w którym tradycyjne fotele zastąpiły modele samochodów i zwierzęta. Zabawki można kupić w sklepach Toys Box, LEGO, Mądrej Główce, Gralapagos czy Smyku.

(MKO)