WROCŁAW: Odkryjcie dworzec jakiego nie znaliście

  • Miejsce wydarzenia: Wrocław
  • Data wydarzenia: 2017/10/30
  • Zobacz inne eventy w mieście: Wrocław

Chyba nie ma osoby, która by nigdy nie była na dworcu Wrocław Główny. Ale czy mieliście kiedyś czas, aby przystanąć i w spokoju podziwiać ten przepiękny budynek?

VIP Travel Wrocław zaprasza na zwiedzanie dworca z przewodnikiem, które odbędzie się 30 października (poniedziałek) o 17:00. Tego dnia nie uczestnicy nie będą spieszyć się na pociąg! Zamiast tego skupią się na eksplorowaniu dworcowych zakamarków w poszukiwaniu miejsc, o jakich nie mielipojęcia!

Na dworcu można odwiedzić kapliczkę? Uczestnicy dowiedzą się ile prawdy jest w opowieściach o skarbach ukrytych w podziemnych schronach?

Wycieczkę poprowadzi licencjonowany przewodnik miejski – Pani Iwona Stec, która oprócz imponującego doświadczenia w turystyce może pochwalić się także dwunastoletnim stażem pracy na kolei.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia udziału w zwiedzaniu należy przesyłać mailowo do dnia 27.10.2017 (do godz. 16:00) na adres biuro@viptravelwroclaw.pl podając w treści: swoje imię i nazwisko, numer telefonu i liczbę osób. W tytule maila należy wpisać „Dworzec 30.10.”.

Koszt wycieczki (opłata za przewodnika i wypożyczenie zestawu tour guide – „słuchawek”): 15 zł Płatność wyłącznie przelewem po wcześniejszym zapisaniu się.

Informacji na temat zwiedzania udzielamy pod numerem telefonu +48 667 999 952 oraz mailowo biuro@viptravelwroclaw.pl