Wyjątkowe wnętrza nowo otwartej części Zamku Topacz

Zlokalizowany w pobliżu stolicy Dolnego Śląska, wyjątkowy kompleks hotelowy, rozciągający się na terenie 50 ha, kilka dni temu zakończył rewitalizację i otworzył dla gości swoje serce, czyli zabytkowy zamek. W budynku powstało 9 luksusowych pokoi hotelowych, wykwintna restauracja, sala konferencyjna z kominkiem i indywidualnym tarasem, a także butikowe SPA połączone ze strefą Wellness i zewnętrznym jacuzzi. Oto jak niezwykłe, zamkowe wnętrza prezentują się na zdjęciach.

Pokoje z duszą

Zamek Topacz to prawdziwa perełka architektoniczna, której historia sięga początków XIV wieku. Budowla została odnowiona z kunsztem i precyzją oraz poszanowaniem tradycji. Tchnięto w nią także ducha nowoczesności, który widoczny jest w wyposażeniu i aranżacji wnętrz. Eleganckie, a jednocześnie bardzo przytulne pokoje odbiegają od klimatu, który panuje w większości hoteli. Czerwona cegła i biel na ścianach, drewno i wzorzyste dywany na podłodze tworzą wyjątkowo przyjazną i sprzyjającą wypoczynkowi atmosferę.

Restauracja ze smakiem

W nowej części Zamku Topacz otwarta została także nowa, wykwintna restauracja. To prawdziwa perła w koronie, prowadzona przez doświadczonego Szefa Kuchni Rafała Borysa, który tworzy swoje kulinarne arcydzieła na oczach gości, dzięki połączeniu części kuchennej z salą restauracyjną. W Restauracji, tak jak i w całym obiekcie, tradycja w idealnych proporcjach łączy się z nowoczesnością.

Spotkania z charakterem

W zamkowej części kompleksu znalazła się również sala konferencyjna z kominkiem i indywidualnym tarasem. Dekoracyjne sklepienia na suficie, kamienne płytki na podłodze i stylizowane meble nadają wyjątkowego charakteru temu wnętrzu. Sala idealnie sprawdzi się jako miejsce eleganckiego spotkania biznesowego czy szkolenia.

Relaks i piękno z klimatem

Wyjątkowym elementem nowego budynku jest również butikowe SPA. Mieści się ono w zaadaptowanych, zamkowych podziemiach oraz nowej, dobudowanej części obiektu. Utrzymane zostało w stonowanej kolorystyce – dominują tu barwy ziemi, a do wykończenia wnętrz wykorzystane zostały naturalne materiały, takie jak: kamień, cegła, drewno i łupek. W podziemiach historycznego obiektu powstało 5 gabinetów zabiegowych, oferujących szeroką paletę zabiegów relaksacyjnych, zdrowotnych i upiększających, a także strefa saun i basen.

(Kris)

Powiązane artykuły