Występ Stand-up w Manufakturze | UWAGA KONKURS

Restauracja Manufaktura w Świdnicy zaprasza w czwartek 6 kwietnia na drugi występ stand-up. Na scenie świdnickiej restauracji Manufaktura wystąpią Antoni Syrek–Dąbrowski oraz Bartosz Zalewski.

Antoni Syrek-Dąbrowski – komik, improwizator, scenarzysta i aktor. Działa na scenie komediowej od 2010 roku. Zaczynał jako stand-upper w takich programach jak: HBO stand-up Comedy Club, obu sezonach Comedy Central prezentuje: stand-up!, tylko dla dorosłych w TVP 2 oraz roaście Kuby Wojewódzkiego w TVN.

Udało mu się również zakwalifikować do anglojęzycznego programu stand-up express – kolaboracji komików z całej Europy wschodniej. Poza stand-upem zajmuje się również improwizacją komediową, której uczył się od mistrzów tej formy w teatrze „io” w chicago. Improwizuje od ponad czterech lat w teatrze „hofesinka”, który co tydzień można oglądać na deskach klubu komediowego w Warszawie.

Bartosz Zalewski – pochodzi z Wrocławia, gdzie w 2010 zadebiutował w formule stand-upowej. Założył grupę „Wrocławski Stand-up”.

– Moje teksty powstają na przecięciu lenistwa właśnie, niemocy wobec nałogów i walki ze sobą. Całość złapana w gęstą siatkę odniesień, wypatroszone nożem trudnych relacji, obtoczone w mące (zwykłej, tortowej), usmażone na głębokim zwątpieniu i podawane z nutką psychozy. – tak o swoich tekstach mówi Bartosz Zalewski.

Stand-up w Restauracji Manufaktura

  • 06.04.2017,
  • godz. 19:00,
  • cena biletu 30 zł,

UWAGA KONKURS

Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenia na czwartkowy Stand-up. Aby wygrać wystarczy wysłać e-mail na adres konkurs@naszbiznes24.pl. W tytule wiadomości należy wpisać „Manufaktura”, a w treści swoje imię, nazwisko, miasto oraz numer telefonu. Zwycięzcę powiadomimy telefonicznie o wygranej.

(Kris)

Powiązane artykuły