Złoty Medal dla TR Polska

Wałbrzyska spółka TR Polska została wyróżniona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA. Przedstawiciele firmy prestiżowe odznaczenie branżowe odbiorą w połowie września w Poznaniu. To już drugi, duży sukces TR Polska w tym roku! W kwietniu Tomasz Rybczyński i Robert Sławiński, właściciele spółki, otrzymali nagrodę za 3. miejsce w Dolnośląskim Plebiscycie Gospodarczym „Gwiazdy Biznesu 2018” w kategorii Mała Firma.

TR Polska Sp. z o. o., należąca do Tomasza Rybczyńskiego i Roberta Sławińskiego, została założona prawie 10 lat temu. Początkowo siedzibę miała w Świdnicy, a od kilku lat prężnie rozbudowuje się w przy ul. Ogrodowej w Wałbrzychu. Jednak jej właściciele z branżą techniczną są związani od ponad 20 lat. W tym czasie wyspecjalizowali się szczególnie w elementach napędowych i transportujących dla wszelkich gałęzi przemysłu.

W bogatej ofercie TR Polska jest przede wszystkim sprzedaż wyrobów i półwyrobów niezbędnych w procesie produkcji. Dystrybucję różnorodnych elementów napędowych firma prowadzi na terenie całego kraju, obsługując m.in. największe polskie i światowe koncerny. Zajmuje się kompleksowym wykonywaniem projektów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. TR Polska każdego roku poszerza asortyment i rozbudowuje produkcję przede wszystkim pasów zębatych PU, taśm transportujących oraz pasów napędowych płaskich.

– Naszą misją jest profesjonalne i kompleksowe zaopatrzenie firm wszelkich gałęzi przemysłu w akcesoria i rozwiązania techniczne, niezbędne do codziennego funkcjonowania produkcji. Proponowane przez nas produkty wybranych, sprawdzonych i wiarygodnych kontrahentów, szybkość realizacji zamówień, a także pełne zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego problemu, to gwarancja ciągłości produkcji i pełnej satysfakcji ze współpracy – podkreśla Tomasz Rybczyński, Prezes Zarządu TR Polska.

Starania właścicieli spółki TR Polska o najwyższą jakość produktów i usług docenili ostatnio fachowcy z branży. Świadczy o tym prestiżowe wyróżnienie Złoty Medal Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA. Przyznano je dla wentylowanego koła pasowego. Producentem koła wentylowanego VTP jest firma Vald. BIRN GmbH z Niemiec i posiada patent na ten produkt, na cały świat. Firma TR Polska  Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem oraz serwisem BIRN na terenie Polski.

 

 

 

 

– Nagrodzone koło pasowe charakteryzuje się całkowicie nową konstrukcją, łącząc w sobie wszystkie aspekty zoptymalizowanego funkcjonowania koła pasowego. Jednym z udoskonaleń jest wykonanie konstrukcji z wysokiej jakości odlewu, co przyniosło w efekcie zmniejszenie masy aż o 50% w porównaniu z typowym kołem pasowym. Ponadto, poprzez zastosowanie nachylonych ramion, znacznie zmniejszone zostały wewnętrzne naprężenia koła. Zastosowanie żeliwa GGG60 pozwala na zwiększenie prędkości obwodowej koła do 100m/s oraz podwyższa odporność na zużycie pasa w miejscu styku z kołem – wylicza zalety wentylowanego koła pasowego Robert Sławiński, współwłaściciel TR Polska Sp. z o. o.

W związku z branżowym sukcesem wałbrzyskiej spółki, zachęcamy do odwiedzenia ekspozycji TR Polska Sp. z o. o. podczas Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA w dniach 11-14 września. Będzie ona usytuowana w pawilonie 4, na stoisku 27, na terenie kompleksu Międzynarodowych Targów Poznańskich.

TR Polska Sp. z o. o.

ul. Ogrodowa 15D

58-306 Wałbrzych

tel. +48 74 668 18 46

www.tr-polska.pl

 

Powiązane artykuły