Dzierżoniów stawia na rozwój biznesu – KONFERENCJA

Fundusz Poręczeń Kredytowych Powiatu Dzierżoniowskiego, Urząd Miejski w Dzierżoniowie oraz Dolnośląski Portal Gospodarczy Naszbiznes24.pl zapraszają do udziału w bezpłatnej konferencji pod hasłem „Twój biznes – od małego do wielkiego”. W czwartek, 10 listopada 2016 roku w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury spotkają się przedsiębiorcy, osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz eksperci i praktycy.

Wydarzenie wpisane jest w Dni Przedsiębiorczości, organizowane corocznie przez Urząd Miasta w Dzierżoniowie. Spotkanie będzie zastrzykiem wiedzy, okazją do nawiązania kontaktów biznesowych, a także cenną płaszczyzną wymiany doświadczeń dla przedsiębiorców z obszaru Ziemi Dzierżoniowskiej. Udział w nim jest bezpłatny.

 

„Twój biznes – od małego do wielkiego” to konferencja organizowana przy wsparciu merytorycznym Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Loży Dolnośląskiej Business Centre Club oraz Dolnośląskiego Funduszu Rozwoju będzie sporą dawką wiedzy o możliwościach rozwoju biznesu oraz etyki w biznesie i budowania firmy w oparciu o fundamenty zasad odpowiedzialności społecznej.

– W programie spotkania są przede wszystkim trzy panele informacyjne związane z zarządzaniem zmianą, wartościami w firmie oraz instrumentami zwrotnymi dla sektora MŚP. Zaprezentowane zostanie także studium przypadku lokalnej firmy, która rozwinęła biznesowe skrzydła, zgodnie z ideą od małego do wielkiego – zapowiada Dorota Sało, Prezes Zarządu Funduszu Poręczeń Kredytowych Powiatu Dzierżoniowskiego, pomysłodawca i główny organizator konferencji.

Konferencja kierowana jest do osób, które prowadzą działalność gospodarczą, zarządzają firmą, oraz tych wszystkich, którzy mają pomysł na własny biznes. W ramach wydarzenia zaplanowane są wystąpienia przedstawicieli świata biznesu oraz praktyczne warsztaty.

Przedsiębiorcy otrzymają informacje dotyczące: zachęt inwestycyjnych; zwolnień podatkowych; zewnętrznych źródeł finansowania takich, jak kredyty, pożyczki, dofinansowania działalności z funduszy europejskich i programów rządowych.

Szczegółowe informacje:

Fundusz Poręczeń Kredytowych Powiatu Dzierżoniowskiego Sp. z o.o.

tel. 74 645 04 31, fpkpd@wp.pl, www.fpkpd.pl

Konferencja „Twój biznes – od małego do wielkiego” – FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Powiązane artykuły