„Rozwój, biznes i innowacje” – ZAPRASZAMY NA KONFERENCJĘ

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego i Dolnośląski Portal Gospodarczy Naszbiznes24.pl organizują bezpłatną konferencję pod hasłem „Rozwój, biznes i innowacje”.

W środę, 17 czerwca 2015 roku w wałbrzyskiej Starej Kopalni spotkają się przedsiębiorcy, osoby planujące założyć działalność gospodarczą oraz eksperci i praktycy.

Wydarzenie będzie zastrzykiem wiedzy, okazją do nawiązania kontaktów biznesowych, a także cenną płaszczyzną wymiany doświadczeń.

ZAREJESTRUJ SWÓJ UDZIAŁ W KONFERENCJI

„Rozwój, biznes i innowacje” będzie sporą dawką wiedzy o technologiach i najnowszych trendach w prowadzeniu biznesu. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać wystąpień m.in. na temat zalet prototypowania i trendów technologicznych, a także możliwości finansowania i bezpłatnego wsparcia startupów.

Zaplanowana jest także debata przedsiębiorców, którzy z uczestnikami podzielą się własnymi doświadczeniami w realizowaniu pomysłów biznesowych.

Konferencja kierowana do osób, które prowadzą działalność gospodarczą albo zarządzają firmą, a także do tych, którzy szukają praktycznej wiedzy na temat tworzenia innowacyjnych produktów, komunikacji z klientami oraz zewnętrznych źródeł finansowania przedsiębiorstwa.

Wydarzenie dedykowane jest wszystkim przedsiębiorcom, którzy szanse swojego rozwoju upatrują w wykorzystaniu nowinek biznesowych. W ramach konferencji funkcjonować będzie także strefa doradcza, gdzie goście będą mogli uzyskać bezpłatne wsparcie doradcze z zakresu prawa, podatków, promocji czy planowania biznesu.

„Rozwój, biznes i innowacje” to spotkanie dla twórców firm technologicznych oraz tych wszystkich, którzy szanse rozwoju swojego biznesu upatrują w wykorzystaniu nowoczesnych i innowacyjnych metod zarządzania, marketingu i projektowania usług.

W ramach wydarzenia zaplanowane są wystąpienia przedstawicieli świata biznesu oraz praktyczne warsztaty poświęcone budowaniu biznesowego wizerunku osób.

Szczegóły: redakcja@naszbiznes24.pl, tel: +48 74 644 70 80, mobil: +48 603 60 60 70

Powiązane artykuły