18 czerwca ogłaszamy Światowym Dniem Cioci!

Wałbrzyska restauratorka Dorota Barańska poszerza okolicznościowy kalendarz i 18 czerwca zachęca do świętowania Światowego Dnia Cioci. Dlaczego?

– Ciocia to przecież często jedna z najważniejszych osób w naszym życiu. To zwykle osoba, która rozpieszcza bardziej niż rodzice, a która troszczy się o nas z taką samą siłą. To osoba, która koniecznie musi mieć swoje święto w kalendarzu – mówi współwłaścicielka sieci hoteli i restauracji „Maria”.

Niewątpliwie, wszyscy uwielbiamy świętować. Obchodzimy Dzień Dziecka, Dzień Matki i Dzień Ojca, Dzień Pluszowego Misia, a nawet Dzień Pizzy i Dzień Książkowych Moli! Niemal w każdego dnia w kalendarzu przypada jakieś święto. Niestety, jak podkreśla Dorota Barańska, brakuje jednak Dnia Cioci.

– Dlatego bierzemy sprawy w swoje ręce i z ogromnej potrzeby serca 18 czerwca ogłaszamy Światowym Dniem Cioci – wyjaśnia Dorota Barańska, wałbrzyska restauratorka.

Macie ukochaną Ciocię? Przyłączcie się do naszego święta i złóżcie jej najserdeczniejsze życzenia. Nie szczędząc ciepłych słów, ckliwych wspomnień, a także kwiatów i miłych.

– Im więcej miłych świąt w kalendarzu, tym więcej radości dla nas wszystkich – przekonuje Barańska.

(piw)

Powiązane artykuły