25 tysięcy drzew na 25 lecie CEWE Fotojoker

Ochrona przyrody wymaga odwagi i konsekwencji w działaniu. Ponieważ to wspólne dobro i wartość dla wszystkich ludzi, to każdy powinien dołożyć swoją cegiełkę do zachowania jej dobrostanu. W tym roku CEWE Fotojoker obchodzi 25-lecie działalności w Polsce i z tej okazji firma postanowiła zasadzić 25 000 drzew. Przygotowała również niezwykłą niespodziankę dla swoich klientów.

CEWE Fotojoker już ćwierć wieku pomaga gromadzić wspomnienia w postaci CEWE fotoksiążek oraz CEWE fotoobrazów. Dzięki temu, wyjątkowe chwile mogą znaleźć swoje miejsce w estetycznych albumach czy fotoproduktach i stanowić pamiątkę, która zostanie z nami na długo.

Firma korzysta z dobrodziejstwa natury, dlatego też podejmuje stałe inicjatywy wspierające ochronę przyrody. Od wielu lat czynnie angażuje się w inicjatywę wspierającą ochronę lasów w afrykańskiej Kenii. Projekt ten rozciąga się na południowo-zachodnią część tego kraju i chroni las na terenie około 200 000 hektarów. Rozmaite długofalowe projekty, zalesianie pomagają w zachowaniu naturalnego spadku C02 i jednocześnie chronią lokalną różnorodność biologiczną Kenii.

– Dzięki tym aktywnościom i przyjętej przez nas strategii ochrony planety nasze produkty zyskały status produkcji neutralnej dla klimatu, z czego jesteśmy bardzo dumni. – mówi Afram Gorgis, Dyrektor Sprzedaży i E-Commerce w firmie CEWE.

– Z okazji 25-lecia postanowiliśmy przygotować inicjatywę lokalną. Działamy w Polsce i towarzyszymy naszym Klientom w Ich podróży właśnie tutaj. Zasadzimy 25 tysięcy drzew, które posłużą nam wszystkim przez dziesiątki lat. Chcemy zmieniać świat na lepsze i podziękować naszym Klientom za okazane zaufanie. – dodaje.

Zostań Patronem drzewa

Fot. użyczone | Każda osoba zamawiająca CEWE fotoksiążkę zostanie patronem jednego z 25 tysięcy drzew.

Z okazji urodzin marka przygotowała też niespodziankę dla swoich klientów. Każda osoba zamawiająca flagowy produkt, CEWE fotoksiążkę, zostanie patronem jednego z 25 tysięcy drzew. Udokumentowane to zostanie wyjątkowym Certyfikatem. Będzie on potwierdzeniem na zaangażowanie klientów w temat ochrony środowiska. W ramach akcji można się więc przyczynić w słusznej sprawie i zostać Patronem drzewa.

Drzewa wspólnym dobrem wszystkich ludzi

Lasy są istotnym składnikiem fauny, która tworzy system, od którego uzależniony jest dobrostan planety i jej mieszkańców – zwierząt i ludzi. Zdecydowane działania podjęte odpowiednio wcześniej pomogą zadbać o jej równowagę. Wspieraj akcję CEWE i dołóż swoją cegiełkę na rzecz ochrony planety i konsekwentnego budowania równowagi i harmonii środowiska naturalnego.

Więcej informacji: www.25lat.fotojoker.pl.

MaJa

Powiązane artykuły