Aqua-Zdrój skończył 5-lat!

Wałbrzyski kompleks sportowo-rekreacyjny obchodzi piąte urodziny. Podczas meczu siatkarskiej Ligi Narodów pomiędzy Japonią a Dominikaną 13 czerwca przygotowano uroczystość obchodów jubileuszu.

Ze sceny w strefie kibica przemawiali dr Roman Szełemej, prezydent miasta Wałbrzycha, Bogdan Stanek, pierwszy prezes zarządu spółki celowej Wałbrzyskie Centrum Sportowo-Rekreacyjne „AQUA ZDRÓJ” Sp. z o.o., Iwona Krawczyk, wicemarszałek województwa dolnośląskiego, Mariusz Gawlik, prezes spółki celowej Wałbrzyskie Centrum Sportowo-Rekreacyjne „AQUA ZDRÓJ” Sp. z o.o ., Rafał Wiernicki, wiceprezes spółki celowej Wałbrzyskie Centrum Sportowo-Rekreacyjne „AQUA ZDRÓJ” Sp. z o.o. ds. finansowych.

– Ten obiekt był bardzo potrzebny. Dobrze, że go zrealizowaliśmy i dziś chętnie go wykorzystujemy. Bardzo dziękuję Bogdanowi Stankowi, z którym budowaliśmy ten obiekt przez kilka lat. Do teraz nie wiem właściwie jak to możliwe, że się udało. Bardzo się cieszę, że Aqua Zdrój odwiedzają Dolnoślązacy i Polacy, mamy też sporo gości z Czech. Wszystkiego dobrego na kolejne pięć, a może i pięćdziesiąt lat. Dziękuję zespołowi, który ten kompleks stworzył i teraz nim zarządza. – komentuje Roman Szełemej, prezydent Wałbrzycha.

Inauguracja sportowych wydarzeń w kompleksie były zmagania młodzików koszykarskich reprezentacji Polski i Chin 22 czerwca 2013 roku. Od tego czasu na terenie Aqua-Zdroju odbywa się wiele wydarzeń kulturalnych i sportowych.

(opr. PaPu dla tygodnia 30 minut)

Powiązane artykuły