Bezpłatny wrocławski escape room

Znane budowle, samochody, hokej – co mają ze sobą wspólnego? Odpowiedzi czekają w nowym escape roomie „Historia w kolorach”, który właśnie ruszył w centrum Wrocławia. Trwają zapisy – atrakcja jest bezpłatna.

Escape roomy, czyli tak zwane pokoje ucieczki, cieszą się dużą popularnością na całym świecie, również we Wrocławiu. Najnowszy powstał w centrum miasta. W przeciwieństwie do wielu innych tego typu miejsc jest dostępny bezpłatnie. Wystarczy odwiedzić stronę internetową http://poland.ppg.com/historiawkolorach/, wybrać dogodny termin i zapisać się na 40-minutową zabawę (jedną grupę tworzy od 4 do 6 osób).

Uczestnicy escape roomu „Historia w kolorach” wcielą się w role detektywów, którzy przenoszą się w czasie, by rozwikłać niezwykłą zagadkę koloru. Będą musieli łączyć fakty, odkryć tajemnice dzieł sztuki i wykonać zadania.

Nowy pokój zagadek w naszym mieście to inicjatywa firmy PPG, największego na świecie producenta farb i lakierów. – „Historia w kolorach” to intrygująca i tajemnicza gra zespołowa, która wymaga od uczestników sprytu i logicznego myślenia – mówi Grzegorz Koźmiński, menedżer ds. komunikacji w PPG.

– Pierwsze dni pokazują, że spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem wśród mieszkańców Wrocławia. PPG jako firma zawsze aktywnie uczestniczy w życiu lokalnych społeczności i cieszymy się, że mogliśmy dostarczyć mieszkańcom Wrocławia nowej rozrywki, sposobu na spędzenie wolnego czasu, a jednocześnie pokazać, w jak wielu sytuacjach mają kontakt z naszą firmą, nawet o tym nie wiedząc – dodaje.

Produkty PPG są popularnym wyborem nie tylko w projektach domowych i remontowych. Odwiedzający escape room odkryją, że chętnie sięgają po nie uznani na świecie artyści. Dodatkowo dowiedzą się, które znane budowle architektoniczne zawdzięczają swój unikatowy wygląd PPG, a także co łączy markę ze znanymi samochodami czy amerykańską ligą hokeja na lodzie (NHL).

AnPl

Powiązane artykuły