Do powiatu z poparciem prezydenta Wałbrzycha

Komitet Wyborczy Wyborców z poparciem Romana Szełemeja zgłosi w zbliżających się wyborach samorządowych kandydatów na radnych powiatu wałbrzyskiego.

To porozumienie oparte na dialogu i współpracy włodarzy poszczególnych gmin z powiatem, ale i miastem Wałbrzych, przywiązujące ogromną wagę do wspólnych spraw Aglomeracji Wałbrzyskiej, zaangażowane w projekt Sudety 2030.

O poparcie projektu zwróciła się do prezydenta Wałbrzycha dr. Romana Szełemeja duża grupa mieszkańców gmin powiatu wałbrzyskiego. Są wśród nich, m.in.: samorządowcy, działacze kultury, sportu, lekarze, ekonomiści, prywatni przedsiębiorcy, restauratorzy, społecznicy. Uważają, że wyłącznie dobra współpraca zaowocuje wspólnymi przedsięwzięciami, które w sposób zrównoważony poprawią rozwój całego regionu wałbrzyskiego.

W sobotę w Głuszycy prezydent Roman Szełemej spotkał się z inicjatorami projektu, wójtami, burmistrzami i radnymi powiatu wałbrzyskiego. Zadeklarował pomoc i wsparcie porozumienia wyborczego. Pełnomocnikiem wyborczym zarejestrowanego przez komisarza wyborczego komitetu jest Jarosław Buzarewicz, finansowym Irena Sterecka. Komitet zaprasza chętnych do pracy w radzie powiatu.

AnPl

Powiązane artykuły