Dolnośląscy Pracodawcy świętują

Już od ponad 25 lat Związek Pracodawców działa na rzecz rozwoju przedsiębiorczości i innowacyjności. Instytucja Otoczenia Biznesu, która ma siedzibę w Szczawnie Zdroju (T-Park) oferuje przedsiębiorcom usługi rozwojowe w szerokim zakresie: od wsparcia merytorycznego w pozyskiwaniu środków poprzez dedykowane usługi doradcze. O wszystkich osiągnieciach oraz planach na przyszłość będzie można usłyszeć w ten piątek, w Zamku Książ podczas Balu Dolnośląskich Pracodawców.

Regionalny związek pracodawców powstał w 1992 roku w Szczawnie Zdroju pod nazwą Sudecki Związek Pracodawców, na podstawie ustawy o organizacji pracodawców. W 2014 roku związek zmienił nazwę na Dolnośląscy Pracodawcy.

Dolnośląscy Pracodawcy są członkiem Konfederacji Lewiatan, którą tworzą branżowe i regionalne związki pracodawców, członkowie indywidualni. Pracodawcy posiadający szczególną pozycję gospodarczą i znaczenie w stosunkach pracy. Celem funkcjonowania konfederacji jest reprezentowane interesów pracodawców w Polsce i w Unii Europejskiej, dbając m.in. o zdrową konkurencję, trwały wzrost gospodarczy, lepsze prawo oraz wzmocnienie kapitału społecznego.

Związek jest jednym z najliczniejszych organizacji pracodawców na Dolnym Śląsku skupiająca prawie 160 firm działających w regionie. Członkostwo w Związku, niesie za sobą wiele korzyści, dlatego też, coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się dołączyć do niego.

– Zaufanie, jakim obdarzyli nas przedsiębiorcy, to efekt m.in. budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorcy i jego roli w społeczeństwie, integrowania środowiska, interwencji w sprawach istotnych dla naszych członków – mówi Artur Mazurkiewicz Prezes Zarządu Dolnośląskich Pracodawców.

Jubileuszowy Bal Dolnośląskich Pracodawców, zaplanowany na piątek, 9 lutego o godzinie 18:30 w Zamku Książ.

– Piątkowe spotkanie będzie okazją do integracji środowiska biznesu, a dla nas jako organizatorów stanowić będzie okazję do podsumowania minionych lat działalności Związku, a co ważniejsze – do wyznaczenia planów i celów działania na kolejne lata – mówi Artur Mazurkiewicz Prezes Zarządu Dolnośląskich Pracodawców.

Władza Związku Dolnośląskich Pracodawców:

Artur Mazurkiewicz – Prezes Zarządu Dolnośląskich Pracodawców, Prezes Zarządu heapmail Internet Solutions sp. z o.o., Prezes Zarządu Centrum sp. z o.o.

Tadeusz Choczaj – Wiceprezes Zarządu Dolnośląskich Pracodawców, Przewodniczący Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej „PODZAMCZE”.

Marcin Kowalski – Wiceprezes Zarządu Dolnośląskich Pracodawców, Prezes Zarządu Human Partner sp. z o.o.

Artur Sawrycz – Wiceprezes Zarządu Dolnośląskich Pracodawców, Wiceprezes Zarządu Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., Przewodniczący Dolnośląskiej Rady Gospodarczej

Romuald Litwin – Wiceprezes Zarządu Dolnośląskich Pracodawców, Dyrektor ds. badań i rozwoju (B+R) firmy Data Techno Park Sp. z o. o.

Marcin Biskup – Członek Zarządu Dolnośląskich Pracodawców, Współwłaściciel i Członek Zarządu grupy firm doradczych specjalizujących się w obsłudze małych i średnich podmiotów gospodarczych (w tym: Altener, Biskup & Joks Brokers, Cpcadvice).

Piotr Ek – Członek Zarządu Dolnośląskich Pracodawców, Właściciel firmy Grupa Ek’s Polska.

(KaLu)

 

Powiązane artykuły