evolucJA zaplanowana na 5 i 6 czerwca 2021

evolucJA – daj się zainspirować – tak nazywa się event, który już za niecałe 7 tygodni będzie inspirować do zmian swojego życia, kariery, postrzegania siebie i tego co wokół nas. To wydarzenie skierowane zwłaszcza do kobiet, które poszukują możliwości rozwoju i osiągnięcia sukcesu.

5 i 6 czerwca 2021 roku zapraszamy na  warsztaty rozwojowe, spotkania z psychologami, coachami, praktykami biznesu, ekspertami w swoich dziedzinach. A do tego na deser Paweł Tkaczyk, specjalista budowania marek i Natalia de Barbaro, autorka „Czułej przewodniczki”, książki, która zmieniła już życie wielu kobiet.

– Taka jest też idea eventu evolucJA – my też chcemy pomóc zmieniać, pokazywać drogi, możliwości. To wszystko można zrobić, jeśli sobie uwiadomimy, że coś nas uwiera, że jest ten przysłowiowy kamyk w bucie, który przeszkadza i coś należy z nim zrobić. Dlatego ewolucja, a nie rewolucja. Powoli, małymi krokami – ale w zgodzie z własnymi przekonaniami i wartościami – mówi Sylwia Petryna, pomysłodawczyni wydarzenia, właścicielka Petra Consulting firmy, która je organizuje.

Tak zrodził się także projekt #PlanetaKobiet, który pomaga odkrywać kobietom pierwiastki mocy.

– Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu i pracy z kobietami wyodrębniliśmy trzy takie pierwiastki, które pomagają osiągnąć sukces w znaczeniu bardzo szerokim. To samoświadomość, uważność i przedsiębiorczość. Pomagamy kobietom odkryć te pierwiastki i wykorzystać dla własnego rozwoju – mówi Sylwia Petryna.  Bo wiele z nas czuje – mniej lub bardziej wyraźnie – że potrzebuje zmian w swoim życiu, ale się ich boi, boi się reakcji otoczenia, bliskich. Wiele z nas tkwi od lat w schematach i już się do nich po prostu przyzwyczaiłyśmy – zapominając, że może być inaczej. Że nasze życie może być pełniejsze, w zgodzie z naszymi potrzebami, wartościami. Z zgodzie z samą sobą. W pełni – dodaje.

Ktoś tkwi w nielubianej pracy – ale boi się, że ta następna może być gorsza, albo wcale jej nie będzie.

Ktoś męczy się w związku w imię poczucia obowiązku, przyzwyczajenia, pseudouczuć.

Ktoś jeszcze czuje, że pragnie od życia po prostu… więcej. Tylko nie wie, jak zacząć to wszystko zmieniać.

evolucJA może w tym pomóc, pokazać ścieżki i możliwości, a każdy sam wybierze, co „w duszy zagra”.

Podczas interaktywnych warsztatów organizatorzy wspólnie z uczestnikami będą szukać tych dróg i odpowiedzi na swoje pytania. W panelu dyskusyjnym rozmowy o „gorsetach i krawatach”, które  blokują i nie pozwalają realizować marzeń.

Gościnią specjalną tego panelu jest Natalia de Barbaro, której książka o odkrywaniu własnej kobiecości i wychodzeniu z narzuconych nam przez kody kulturowe ról – jest obecnie chyba jedną z najchętniej czytanych przez kobiety.

W kwietniu jest świetna okazja, by stać się posiadaczem biletów w bardzo atrakcyjnym wariancie – bo z BONUSAMI. Jakimi?

*W ramach biletu 2-dniowego każdy otrzymuje EXTRA 100 zł do wykorzystania na dowolną pigułkę wiedzy, czyli 5-godzinne warsztaty w Petra Consulting.

*W ramach biletu 1-dniowego PREZENT w postaci audiobooka lub e-booka „My name is Woman…BiznesWoman”, czyli kobiecych opowieści o własnych drogach do biznesu. Książkę napisało 5 autorek: Sylwia Petryna, Marzena Stokłosa, Mariola Kruszyńska, Małgorzata Niski i Magda Falkowska – 5 bizneswoman, które swoja przygodę z własną firmą rozpoczęły na różnych etapach życia, z różnym bagażem doświadczeń i przekonań.

Program i szczegóły:  https://evolucja.biz/

 

Powiązane artykuły