Forum i Gala Woman Power 2023 – kobiety wizjonerki

 

Redakcja międzynarodowego magazynu CEOWORLD zdecydowała się zorganizować 28 kwietnia 2023 r. w warszawskim hotelu Hilton II edycję niezwykłego wydarzenia dla kobiet Forum i Gali Woman Power 2023 – kobiety wizjonerki pod patronatem medialnym magazynu Viva.

To cykliczne wydarzenie o charakterze edukacyjno-kulturalnym skierowane do szerokiego grona uczestników: kobiet i mężczyzn jednakże skupia się tu na tworzeniu kręgów kobiecej mocy i kobiecego wsparcia w życiu i biznesie.

Organizowane jako event 1-dniowy, podczas którego zaplanowane są panele dyskusyjne, wywiady indywidualne, konwersacje z uczestnikami wydarzenia, rozmowy z liderkami gotowymi podzielić się wiedzą i doświadczeniem, targi wystawców, budowanie społeczności osób, które pomogą w rozwoju biznesu, występy rozrywkowe, koncerty, licytacje charytatywne oraz wieczorna uroczysta Gala jako zwieńczenie wydarzenia.

Podczas Forum i wieczornej uroczystej Gali będą rozmowy głównie w kobiecym gronie o tym, jak kobiety inwestują, jak można zwiększyć ich dostęp do stanowisk kierowniczych w branży nie tylko modowej, kulinarnej, estetycznej, ale też technologicznej. Co się zmieniło od ostatniego spotkania i jakie kobiety mają możliwości doskonalenia.

Uczestnicy skupią się na rosnącej sile kobiet we wszystkich obszarach, tak biznesu, jak i samego życia. Będzie panel CUD o znalezieniu harmonii między ciałem, umysłem i duszą, ponadto panele kobiety w biznesie i kobiety wizjonerki. Wypowiedzą się eksperci i ekspertki.

Forum i Gala będzie niepowtarzalną okazją do wspierania i dzielenia się wizją podniesienia rangi pracowitych, przedsiębiorczych oraz odważnych kobiet.

Po raz drugi przyznane będą nagrody: Top Woman in Power 2023, Top Woman’s Brand, Top Polish Brand i Ambasador Kobiet.

Są to prestiżowe wyróżnienia za osiągnięcia i potwierdzenie sukcesu w biznesie, które oferują możliwości marketingowe i PR, a także zwiększają wiarygodność nagrodzonych oraz ich pozycję w oczach współpracowników i klientów.

Spotkania i dyskusje prowadzone będą podczas Forum i Gali w zaplanowanych panelach dyskusyjnych: Ciało, Umysł, Dusza oraz Kobiety-Wizjonerki i Kobiety w biznesie, a ich ambasadorkami oraz gośćmi specjalnymi będą znamienite osobistości świata mediów i biznesu.

Forum poprowadzi Zygmunt Chajzer i dr Milena Gołda. Do uczestnictwa zostały zaproszone i potwierdziły udział Joanna Krupa i Doda. Organizator czeka na odpowiedź od Igi Świątek, Ewy Minge, Kayah, Ewy Chodakowskiej i Jolanty Kwaśniewskiej etc.

Część charytatywna Gali będzie zorganizowana jako wsparcie fundacji promujących badania na raka piersi oraz młodych mistrzów w pływaniu Krzysia i Zbysia Walerych.

To spotkanie dla kobiet z całej Polski ale będą także goście z Miami, Nowego Jorku, Londynu czy Belgii.

Dzięki temu wydarzeniu nie tylko nawiążesz ciekawe kontakty ale także możesz zbudować swoją markę osobistą i firmową.

Kandydatury w konkursie Top Woman in Power 2023 i Top Woman’s Brand można zgłaszać do 25 marca na maila: mg@magpressagency.com lub przez formularz na stronie.

Link do wydarzenia: Tutaj.

Bilety do nabycia: http://forumbiznesu.waw.pl/kup-bilet/

Dołącz do kobiet, które mają moc!

MaJa

Powiązane artykuły