Gwiazdy wybierają Zamek Książ

Zamek na obcasach to specjalna oferta przygotowana dla turystów odwiedzających Zamek Książ w Wałbrzychu w Międzynarodowym Dniu Kobiet i następującym po nim weekendzie. Dziś skorzystali z niej wybitni polscy aktorzy Artur Barciś, Piotr Skarga oraz małżeństwo Katarzyny i Cezarego Żaków.

Zwiedzanie Książa na „kobiecą nutę” już pierwszego dnia cieszyło się ogromną popularnością. Z okazji Dnia Kobiet nasi przewodnicy przygotowali specjalną trasę zwiedzania, podczas której turyści mogli poznać losy najsłynniejszych w historii mieszkanek Zamku Książ, m.in. cesarzowej Anny Świdnickiej, Agnieszka Habsburg i oczywiści ostatniej Pani na Książu czyli księżnej Daisy von Pless.

Z tej wyjątkowej oferty skorzystali dziś popularni polscy aktorzy, znani m.in. z uwielbianego serialu „Ranczo”.

-Występujemy w okolicy i kiedy zajrzałam dziś rano do internetu i zobaczyłam, że Zamek Książ ma specjalną ofertę z okazji Dnia Kobiet, nie zastanawiałam się dwa razy. Udało mi się przekonać do odwiedzin naszą ekipę, a to co zastaliśmy w Książu przeszło nasze wszelkie oczekiwania. Cudowne miejsce ze wspaniałymi ludźmi – mówi Katarzyna Żak. Wraz z mężem Cezarym Żakiem, a także Arturem Barcisiem i Piotrem Skargą w ramach „Zamku na obcasach” zwiedzili także słynną wałbrzyską Palmiarnię.

„Zamek na obcasach” będzie można zwiedzać jeszcze (9 marca) i w niedzielę (10 marca) w godzinach 11:30, 13:30 i 15:30.

AnPl

Powiązane artykuły