III Kongres E(x)plory „Innowacje w przestrzeni”

Czy miejsce pracy może być źródłem szczęścia? Czy polskie metropolie są smart? Jak zielone innowacje wspierają kreatywność pracowników? Jak stworzyć przestrzenie coworkingowe przyjazne dla startupów? To tematy dyskusji III Kongresu E(x)plory „Innowacje w przestrzeni”.

Na Kongres zapraszają 27 i 28 kwietnia Wrocławski Park Technologiczny oraz Fundacja Zaawansowanych Technologii.

– Wątkiem przewodnim III Kongresu będzie proinnowacyjna przestrzeń. Zaczniemy od miejsca na mapie,  poprzez najbliższe otoczenie: budynek, miejsce do pracy. Przedstawimy miasta rozwijające się zgodnie z ideą Smart i opowiemy, jakie innowacje pozwalają mieszkańcom żyć spokojniej i wygodniej. Zapytamy pracodawców, w jaki sposób wspierają kreatywność i wydajność w miejscu pracy. Opowiemy o idei coworkingu i roli, jaką pełni w środowisku startupów i młodych innowatorów. III Kongres to również szansa, aby spotkać twórców i użytkowników zielonej architektury – mówią organizatorzy III Kongresu E(x)plory „Innowacje w przestrzeni”.

Podczas dwóch dni kongresu będzie mowa m.in. o tym, jak być szczęśliwym w pracy. Po raz pierwszy w Polsce Alexander Kjerulf – światowy ekspert w dziedzinie poczucia szczęścia, autor wielu prezentacji i bestsellera: „Happy Hour is 9 to 5” opowie, jak zbudować w sobie poczucie spełnienia w obszarze zawodowym.

III Kongres E(x)plory skierowany jest do przedstawicieli innowacyjnych firm, funduszy inwestycyjnych, startupów, centrów transferu technologii, do uczelni, a także do instytucji i urzędów wspierających innowacje.

Program wydarzenia oraz arkusz zgłoszenia uczestnictwa dostępny jest na stronie www.kongres.explory.pl.

(ANAG)

Powiązane artykuły