Już dziś zarezerwuj sobie czas na X Kawę dla Przedsiębiorców!

Klub Przedsiębiorców Ziemi Dzierżoniowskiej nie zwalnia tempa i już 5 września zaprasza wszystkich lokalnych Przedsiębiorców na kolejne spotkanie networkigowe z cyklu Kawa dla Przedsiębiorców.

– To nasz mały jubileusz, ponieważ spotykamy się po raz dziesiąty. Z tej okazji dla uczestników przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje. Oczywiście, jak zawsze zapewniamy doskonałą atmosferę do budowania nowych wartościowych relacji biznesowych – podkreśla Katarzyna Lipska, przewodnicząca Klubu PZD.

Głównym celem działalności Klubu Przedsiębiorców Ziemi Dzierżoniowskiej jest promocja lokalnego biznesu. Organizowane przez Klub spotkania networkingowe to jedno z narzędzie, które doprowadzić ma do stworzenia platformy wymiany kontaktów biznesowych, a także doświadczeń i wzajemnych inspiracji. Biorąc udział w Kawie dla Przedsiębiorców uczestnicy mogą przedstawić siebie i swój biznes, bezpośrednio zwracając się do potencjalnych klientów czy firm współpracujących.

– Do tej pory w naszych spotkaniach brali udział przede wszystkim Przedsiębiorcy z Dzierżoniowa. Chcemy jednak, żeby nasza inicjatywa docierała do mikro- i małych firm z całego powiatu, dlatego bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich Przedsiębiorców z Bielawy, Pieszyc, Niemczy, Piławy czy Łagiewnik – dodaje przewodnicząca Klubu PZD.

Najbliższa Kawa dla Przedsiębiorców odbędzie się 5 września 2017 (wtorek), o godz. 18 w Versant Hotel&SPA.

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja (tel. 535492764 lub e-mail: lipska.katarzyna@aviva.com.pl). Opłata za spotkanie to 20 zł – płatne na miejscu spotkania.

(BaPu)

Powiązane artykuły