Kobiety przejmą Świdnicę? Rusza konkurs „Kobieta z Pasją”

Już 25 listopada w Teatrze w Świdnicy spotkają się aktywne kobiety z całego regionu. Spędzą wspólnie atrakcyjne i pełne niespodzianek popołudnie, przeplatane rozmowami oraz poradami ekspertów. Wszystko za sprawą pierwszego Świdnickiego Forum Kobiet, połączonego z plebiscytem „Kobieta z Pasją”.

To inicjatywa świdnickiej radnej Magdaleny Rumiancew-Wróblewskiej, współorganizowana m.in. przy wsparciu Miasta Świdnica oraz Spichlerza Kultury.

I Świdnickie Forum Kobiet to wydarzenie, które z założenia promuje i wspiera kobiety. To impreza dla wszystkich pań, bez względu na wiek, stan cywilny, miejsce zatrudnienia czy zamieszkania.

magdalena rumiancew wroblewska– Ma zachęcić kobiety do aktywności społecznej, biznesowej, zawodowej, politycznej, zwiększyć ich świadomość, poczucie własnej wartości i przekonać, że zawsze mogą się rozwijać i realizować własne pasje – mówi Magdalena Rumiancew-Wróblewska, Radna Rady Miejskiej w Świdnicy. – Punktem kulminacyjnym I Świdnickiego Forum Kobiet będzie przyznanie statuetek w Plebiscycie „Kobieta z Pasją”. Nagrodzimy wyjątkowe panie w czterech kategoriach: Kobieta w Kulturze i Sztuce, Kobieta Przedsiębiorcza, Kobieta Fit i Supermenka. W Kapitule wyróżnienia zasiądą osobowości ze świata kultury, samorządu, przedstawiciele instytucji promujących przedsiębiorczość kobiet, a także będących dla nich wsparciem – dodaje.

 

Zgłoszenia do Plebiscytu „Kobieta z Pasją” przyjmowane są bezpłatnie do 15 listopada 2015r.

Regulamin Plebiscytu „Kobieta z Pasją” – POBIERZ

Formularz zgłoszeniowy Plebiscytu „Kobieta z Pasją” – POBIERZ

I Świdnickie Forum Kobiet odbędzie się w środę, 25 listopada 2015r. w Teatrze w Świdnicy. Początek o godz. 16:30. Będzie miało charakter otwartego, bezpłatnego spotkania, któremu towarzyszyć będą różne atrakcje.

WEŹ UDZIAŁ – REJESTRACJA UCZESTNICZEK 

W programie jest m.in. pokaz brafittingu oraz motywacyjny wykład „Żyj z pasją i radością”, przygotowywany przez Joannę Konczanin – psychologa i trenera z międzynarodowym doświadczeniem.

Odbędzie się również debata pod hasłem „Kobieta Spełniona”, w której uczestniczyć będą znane i lubiane panie, które osiągając sukces zawodowy, równocześnie realizowały się jako żony i matki.

Wspólnie ze stylistkami dokonamy także spektakularnych metamorfoz kilkunastu pań. Podczas całkowicie poświęconego płci pięknej popołudnia, nie zabraknie również atrakcyjnych nagród dla uczestniczek, a każda pani otrzyma upominek.

Współorganizatorami I Świdnickiego Forum Kobiet są Dolnośląski Portal Gospodarczy NaszBiznes24.pl, Urząd Miasta w Świdnicy oraz Spichlerz Kultury.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli: Prezydent Miasta Świdnicy Beata Moskal – Słaniewska, wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Ewa Mańkowska, Wojewoda Dolnośląski Tomasz Smolarz oraz Poseł na Sejm RP Robert Jagła.

Partnerami są m.in.: Gmina Świdnica, Gmina Marcinowice, Starostwo Powiatowe w Świdnicy, Fundusz Regionu Wałbrzyskiego oraz Nadleśnictwo Świdnica.

 

Powiązane artykuły