Konferencja „Eco wyzwania w 2015” – galeria zdjęć

W wałbrzyskim Hotelu „Maria” przedsiębiorcy i samorządowcy skupili się dziś na Eco wyzwaniach, jakie czekają ich w 2015 roku.

Główne tematy spotkania to przede wszystkim innowacje w zakresie: niskiej emisji, gospodarki odpadami, rozwiązań prawnych. A także nowości w finansowaniu pro ekologicznych inwestycji.

Wykładowcami są eksperci związani z ekologią z najlepszych wyższych uczelni w Polsce oraz autorytety, które interpretują najnowsze przepisy prawne i uregulowania ustawowe z Ministerstwa Ochrony Środowiska.

Wśród gości m.in. Prezes Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej – Małgorzata Skucha, poseł Ewa Wolak – wiceprzewodnicząca komisji zasobów ochrony środowiska i gospodarki wodnej, poseł Robert Jagła – prezes Funduszu Regionu Wałbrzyskiego, Jacek Bożek – założyciel i Prezes Klubu Gaja oraz Jerzy Ignaszak – wiceprezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i Paweł Karpiński – zastępca dyrektora Wydziału Środowiska w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego.

(piw)

fot. Ekopraktyczni.pl

Powiązane artykuły