Konto Jakie Chcę hitem dla młodych

Konto Jakie Chcę Banku Zachodniego WBK otrzymało najwyższą notę w rankingu rachunków osobistych dla osób w wieku od 18 do 26 roku życia opracowanym przez Money.pl1. Serwis docenił m.in. brak opłat za prowadzenie rachunku, bogaty wybór mobilnych form płatności, atrakcyjną ofertę oszczędnościową oraz promocyjną.

Analitycy serwisu przeanalizowali 11 kont osobistych oferowanych na polskim rynku osobom w wieku od 18 do 26 lat.  Podstawą oceny były koszty związane z korzystaniem z konta, w tym opłaty za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty płatniczej, wypłaty z bankomatów, przelewy internetowe i mobilne. Kryteria uwzględniały także dostęp do płatności mobilnych, takich jak BLIK, płatności zbliżeniowe, portfele cyfrowe oraz ofertę programów rabatowych i oszczędnościowych.

Konto Jakie Chcę z najlepszą oceną

Pierwsze miejsce w rankingu Money.pl zajęło Konto Jakie Chcę Banku Zachodniego WBK. Serwis docenił, że dla osób do 26 roku życia Bank oferuje bezwarunkowy brak opłat za prowadzenie rachunku, proste zasady redukcji do 0 zł opłaty za kartę (5 transakcji kartą na dowolną kwotę), brak prowizji pobieranej przez bank za wypłaty gotówki we wszystkich bankomatach w Polsce i na świecie oraz darmowe przelewy, w tym również ekspresowe, w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej. Na tle konkurencji Konto Jakie Chcę zostało wyróżnione także za możliwość płatności smartfonem za pomocą BLIK-a, HCE, Google Pay, Apple Pay oraz Garmin Pay.

Wśród zalet wskazano ponadto atrakcyjny pakiet promocyjny, w tym promocję „Konto systematyczne z bonusem” dzięki, której można zyskać oprocentowanie środków na rachunku oszczędnościowym w wysokości 2,7 proc.

– Klienci wkraczający w dorosłość to wymagający segment. Prowadzą aktywny tryb życia, cenią sobie wygodę i możliwość natychmiastowego załatwiania spraw dzięki technologiom online i mobile. Pierwsze miejsce Konta Jakie Chcę w rankingu rachunków bankowych dla osób w wieku 18-26 lat potwierdza, że dobrze rozumiemy te potrzeby. Jednocześnie jesteśmy w stanie zaoferować dodatkowe, atrakcyjne rozwiązania, wzmacniając tym samym relacje z naszymi klientami – komentuje Arkadiusz Przybył, Wiceprezes Zarządu w Banku Zachodnim WBK.

Więcej informacji na temat Konta Jakie Chcę Banku Zachodniego WBK znaleźć można na stronie Banku.

Organizatorem promocji „Konto systematyczne z bonusem” jest Bank Zachodni WBK S.A. W ramach promocji oprocentowanie jest zmienne i wynosi 2,70% w skali roku i przysługuje dla salda do 20 000zł na Koncie systematycznym ze spełnionym warunkiem Automatycznego oszczędzania na kwotę min. 20zł, zrealizowanym z Konta Jakie Chcę lub Konta VIP. Promocja trwa od 19 kwietnia do 29 września 2018 roku. Szczegóły oferty banku, informacje o opłatach, prowizjach, oprocentowaniu oraz regulamin promocji są dostępne w placówkach banku, na stronie internetowej bzwbk.pl oraz na infolinii pod numerem telefonu 1 9999. Opłaty za połączenia telefoniczne ze wskazanym numerem są zgodne z taryfą danego operatora. Google Pay to znak towarowy Google Inc. Więcej o Google Pay na https://www.bzwbk.pl/ms/plac-mobilnie/. Apple Pay i logo Apple są znakami towarowymi firmy Apple Inc. Listę zgodnych urządzeń Apple Pay można znaleźć na stronie https://support.apple.com/uk-uk/km207105.

Do płatności zbliżeniowych potrzebny jest zegarek Garmin wyposażony w NFC oraz telefon z zainstalowaną aplikacją Garmin Connect Mobile. Usługa Garmin Pay dostarczana jest przez firmę Garmin.

AnPl

Powiązane artykuły