Kosmetyki naturalnie zdrowe | UWAGA KONKURS

Polskie kosmetyki Resibo, mimo że na rynku pojawiły się stosunkowo niedawno, prezentują nową jakość i już wyznaczają trendy. Markę charakteryzuje słowo równowaga, które odczytywać można na wielu poziomach. Za każdym razem jednak chodzi o dotykanie tego, co najważniejsze w naszym życiu. Punktem wyjścia jest dla Resibo spajanie składników, których walory znane są od pokoleń, z nowoczesnością.

Kosmetyki te cechuje harmonia pomiędzy ciągłą ekspansją i szybkim tempem życia a naturą, zdrowiem i podejmowaniem właściwych wyborów. Klasyczne receptury wykorzystują znane i nieznane właściwości roślin, by przy użyciu najnowszych technologii pozyskać z nich to, co najlepsze na skóry. Dzięki temu produkty Resibo charakteryzują się wysoką skutecznością przy zachowaniu naturalnych walorów oraz zrównoważonej produkcji, która pozostaje w zgodzie z otaczającą przyrodą.

Markę stworzyła Ewelina Kwit-Betlej szukając odpowiedzi na własne problemy z cerą. Wszczepione w dzieciństwie przez mamę przekonanie o dobroczynnej mocy roślin skierowały ją, po wielu nieudanych próbach z kosmetykami aptecznymi i drogeryjnymi, w stronę naturalnej pielęgnacji. Tak stworzyła bestsellerowy olejek do demakijażu, o którym mówi, że był kosmetycznym odkryciem jej życia. Pierwsza linia produktów przeznaczona była do pielęgnacji twarzy. Poza olejkiem, pojawiły się także krem pod oczy, krem ultranawilżający, krem odżywczy, płyn micelarny i tonik – mgiełka nawilżająca. Po roku linię uzupełniło serum naturalnie wygładzające – kolejny bestseller.

Resibo dała się poznać klientom jako marka godna zaufania, a wysoką jakość jej produktów potwierdza dwukrotnie zdobyte Złote Godło Quality International (2016 i 2017). Kosmetyki tej firmy to produkty wegańskie, co roku nagradzane certyfikatem Viva! przyznawanym przez Fundację Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt „Viva!”.

Obecnie w ofercie Resibo znajduje się dziewięć produktów, a wkrótce czekają nas premiery kolejnych. W stworzenie każdego z nich zespół pasjonatów wkłada wiele pracy i serca. To widać, począwszy od wyboru składników poprzez recepturę aż po niezwykle efektowne opakowania, wobec których nie sposób przejść obojętnie.

UWAGA KONKURS

Dla naszych czytelników mamy do rozlosowania trzy zestawy kosmetyków Resibo (jeden zestaw MAGIA i dwa zestawy PRZYJAŹŃ). Aby wygrać wystarczy wysłać e-mail na adres konkurs@naszbiznes24.pl. W tytule wiadomości należy wpisać „Resibo”, a w treści podać swoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz miejsce zamieszkania (miasto). Zwycięzcę powiadomimy telefonicznie o wygranej.

Powiązane artykuły