Marka Digel polecana przez gwiazdy

Modne kolekcje, wysoka jakość, stylowe detale, komfort noszenia i duży wybór – to wszystko sprawia, że po ubrania Digel sięgają aktorzy, sportowcy i dziennikarze.

Po eleganckie zestawy z najnowszej kolekcji marki Digel chętnie sięga Bartek Kasprzykowski, odwtórca wielu filmowych i serialowych ról oraz zwycięzca a później juror w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, pojawiając się w nich zarówno w produkcjach telewizyjnych, jak i na ważnych imprezach. Na zdjęciach z partnerką Tamarą Arciuch podczas oficjalnej inauguracji lata z marką Raffaello oraz w trakcie nagrania „W Bliskim Planie”. Podczas Uroczystej Gali 23. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach w stylizacji Digel pojawił się Jarosław Jakimowicz, który na początku swojej aktorskiej kariery skradł serca wielu kobiet w kultowym filmie „Młode Wilki”, a później zagrał w kilkudziesięciu filmach, wygrał także reality show Big Brother VIP. Na zdjęciach aktor na scenie wśród gwiazd tegorocznego festiwalu oraz z Hiroaki Murakami. Znany dziennikarz radiowy i telewizyjny, filmoznawca, prezenter telewizji TVN i wieloletni rzecznik prasowy tej stacji, Andrzej Sołtysik także świetnie prezentuje się w propozycjach marki Digel na ten sezon. Na zdjęciu podczas Gali SPA Prestige Awards 2018 (fot. Kurnikowski/AKPA).

To bardzo nobilitujące dla marki odzieżowej, że osoby z pierwszych stron gazet, aktorzy, sportowcy, dziennikarze, często kreujący kanony męskiego stylu dobrze czują się w naszych stylizacjach.

Digel pojawia się na czerwonych dywanach, w studiach telewizyjnych oraz na planach filmowych – o czym niebawem z przyjemnością poinformujemy. Coraz więcej mężczyzn, którzy nam zaufali, można też spotkać na ulicach, w biurach, podczas firmowych i rodzinnych uroczystości. Obserwujemy wyraźną tendencję, że jeśli ktoś raz sięgnie po ubrania Digel, wraca do naszych salonów. Mamy bardzo dużą grupę lojalnych klientów. Często ojciec przyprowadza syna. Z pewnością jest to zasługa dobrej relacji jakości do ceny oraz ciekawa i różnorodna oferta, która odpowiada najnowszym światowym trendom w modzie. Liczymy, że popularność marki Digel w Polsce będzie rosła – mówi Marek Paszkowski, dyrektor marketingu Digel Polska.

Ambasador marki Digel Piotr Strus – czołowy europejski zawodnik MMA okrzyknięty pod koniec ubiegłego roku zawodnikiem #1 w polskim zestawieniu MMA – na co dzień występuje w casualowych propozycjach Digel, ale przy różnych oficjalnych okazjach nie stroni też od bardziej oficjalnego looku. Doskonale czuje się zarówno w eleganckich, jak i luźniejszych stylizacjach. Na zdjęciach w salonie Digel w warszawskiej Arkadii. Każdy z panów znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Również podczas footbolowych rozgrywek przyjaciel marki Digel Maciej Szczęsny, były bramkarz i komentator sportowy, występował w szykownym garniturze podkreślajacym wysportowaną sylwetkę eksperta. Na zdjęciach w studiu mundialowym TVP Sport oraz w firmowym salonie Digel w warszawskiej Arkadii z Markiem Paszkowskim, Dyrektorem Marketignu Digel Polska.

AnPl

Powiązane artykuły