Mój przyjaciel smok w Cinema City od 12 sierpnia

Tajemnicze dziecko mieszka w lesie bez ludzi, a jego rodzinę tworzą zwierzęta – skąd my to znamy…? Doniesienia medialne ze świata potwierdzają, że podobne historie jednak nie są wyssane z palca. Ale ta zapowiada się szczególnie fantastycznie!

Plakat-Moj przyjaciel smokPoznajcie Pete’a: chłopca z lasu, który o swoim najbliższym mówi: Mój przyjaciel smok. Film wchodzi na ekrany Cinema City w 2D i 3D już 12 sierpnia. A w programie „Mój Paszport Filmowy” na dzieci czekać będą kolejne filmowe naklejki i dodatkowe smakołyki! Do programu można nadal dołączyć!

Rzeźbiarz od lat bawi miejscową dzieciarnię opowieściami o złowrogim smoku zamieszkującym lasy zachodniego wybrzeża Ameryki. Jego córka Grace, leśniczka, uważa je za bajki… aż pewnego dnia poznaje małego Pete’a. Ten tajemniczy dziesięciolatek twierdzi, że mieszka w lesie sam, bez rodziny, jedynie z wielkim zielonym smokiem o imieniu Elliott. A ten przypomina potwora z opowiadań rzeźbiarza. Jaka jest prawda o chłopcu i jego przyjacielu?

Mój przyjaciel smok to przedostatnia premiera kinowa w ramach programu „Mój Paszport Filmowy”, w którym dzieci mogą zdobywać naklejki filmowe i fantastyczne nagrody. Każda wizyta w dowolnym kinie Cinema City na filmie z „Paszportu” to nagroda gwarantowana – świetne naklejki filmowe i możliwość odebrania dodatkowych smakołyków w barze. Za zebranie wszystkich naklejek czeka kolejna super niespodzianka!

Dzieci nadal mogą zbierać naklejki z wszystkich filmów umieszczonych w „Paszporcie Filmowym”:

  • Alicja po drugiej stronie lustra
  • Gdzie jest Dory
  • BFG: Bardzo Fajny Gigant
  • Tini: Nowe życie Violetty
  • Szajbus i Pingwiny
  • Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie,
  • a od 12 sierpnia – także Mój przyjaciel smok.

Jeszcze do 1 września maluchy mogą także uczestniczyć w konkursach filmowych na stronie kina. W każdy czwartek do wygrania 150 zabawek Transformers i My Little Pony! Partnerami akcji są marki: Chupa Chups, Ziaja i Hasbro.

Szczegóły na stronie www.cinema-city.pl i www.cinema-city.pl/kids_club

(MKO)

Powiązane artykuły