Muzyczny Stand-up Czesława Mozila

To połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów – Czesława Mozila. Wydarzenie odbędzie się w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury.

Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia, opowiedziane za pomocą największych hitów Czesława.

Przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty.

Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole?

O tym wszystkim dowiecie się już niebawem.

Data: 28 listopada 2019 r.

Godzina: 19.00.

Miejsce: Montownia na terenie Starej Kopalni.

Bilety: 60 zł. (przedsprzedaż), 80 zł. (w dniu występu) dostępne w kasach WOK oraz online: bilety.wok.walbrzych.pl.

UWAGA KONKURS!!! Dla naszych czytelników mamy do rozlosowania trzy bilety na wydarzenie. Aby wygrać wejściówki wystarczy wysłać e-mail na adres konkurs@naszbiznes24.pl. W tytule wiadomości należy wpisać „Muzyczny Stand-up Czesława Mozila”, a w treści podać odpowiedzi na poniższe pytanie:

  1. Gdzie urodził się Czesław Mozil?

Dodatkowo w wiadomości prosimy podać swoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz miejsce zamieszkania (miasto). Zwycięzcę powiadomimy telefonicznie o wygranej.

MaJa

Powiązane artykuły