Nagrodzona współpraca komunikacyjna

Współpraca Komunikacji Plus i Kolei Dolnośląskich nagrodzona Złotym Spinaczem! Już trzeci rok z rzędu wrocławska agencja PR Komunikacja Plus została laureatem prestiżowego konkursu Złote Spinacze. Realizowany wspólnie z Kolejami Dolnośląskimi projekt został nagrodzony podczas uroczystej gali w Warszawie.

Celem współpracy pomiędzy agencją a Kolejami Dolnośląskimi była promocja kolei regionalnej jako najszybszego oraz najbardziej ekologicznego środka transportu. Szczególną rolę w komunikacji odegrał zakup przez spółkę 11 nowoczesnych, pięcioczłonowych pociągów Impuls 45 WE. Dzięki podjętym działaniom Dolnoślązacy mogli m.in. poznać najnowsze pociągi od kuchni podczas cyklu pikników rodzinnych, a także uczestniczyć wyjątkowych przejazdach specjalnych, m.in. z udziałem sportowców The World Games 2017. Współpraca agencji i KD została nagrodzona Złotym Spinaczem w kategorii „PR korporacyjny”.

– Współpraca z Komunikacją Plus zdecydowanie pomogła nam osiągnąć cel, jakim było przekonanie Dolnoślązaków, że codzienne podróże naszymi pociągami do pracy czy szkoły mogą być równie, a nawet bardziej, komfortowe co przejazdy samochodem – mówi Bogusław Godlewski, rzecznik prasowy Kolei Dolnośląskich.

– Dolnoślązacy pokochali nowe pociągi KD i wszystko wskazuje na to, że dzięki konsekwentnie realizowanej strategii, w tym roku znów pobijemy rekord w liczbie przewiezionych pasażerów.

– Ta nagroda to bez wątpienia sukces, zwłaszcza że dotyczy on rynku kolejowego, który jeżeli chodzi o komunikację, jest bardzo wymagający. Nie byłoby tego, gdyby nie zaangażowanie zespołu, który nie bał się wychodzić poza schematy. Nowe Impulsy napędziły nie tylko Koleje Dolnośląskie, ale i nasze działania na kolejny rok – dodaje Tomasz Alberski, prezes Komunikacji Plus.

Złote Spinacze to najważniejsza w Polsce nagroda PR, przyznawana przez Związek Firm Public Relations od 2003 roku. Celem konkursu jest podnoszenie standardów branży poprzez promowanie najlepszych i rzetelnie przeprowadzonych projektów, a także zwiększanie świadomości środowiska biznesowego na temat znaczenia public relations dla funkcjonowania firmy. W tym roku zwycięzcy zostali wyłonieni przez 78-osobowe jury, składające się z ekspertów z branży PR, przedstawicieli mediów i środowiska naukowego.

Komunikacja Plus jest agencją public relations z oddziałami we Wrocławiu i w Warszawie. Tworzy ją zespół 60 doradców, specjalizujących się m.in. w PR korporacyjnym i employer brandingu. Przez 7 lat funkcjonowania agencja zdobyła zaufanie największych spółek i instytucji w kraju, regularnie otrzymując prestiżowe narody za swoje działania.

AnPl

Powiązane artykuły