Najlepsze restauracje we Wrocławiu 2016 – wygraj rok darmowego jedzenia!

Które wrocławskie restauracje kochają klienci? Przekonamy się o tym wkrótce. Do końca listopada trwa głosowanie w plebiscycie TOP Restauracje z dowozem 2016. Lokale walczą o tytuł najlepszej restauracji we Wrocławiu, mają też szansę na wyróżnienie w skali ogólnopolskiej. Oddając głos, zdobyć można kupon na rok darmowego jedzenia na Pyszne.pl o wartości 7500 PLN.

Podstawa to oczywiście fantastyczne jedzenie. Ale nawet najwspanialsze danie traci smak, jeśli nie dotrze na czas. Idealna obsługa zamówienia z dostawą wymaga większej sprawności, niż się większości klientów wydaje. Najlepsze restauracje w mieście, perfekcyjnie łączące mistrzostwo w kuchni i niezawodną dostawę, wyłonione zostaną pod koniec grudnia.

Nominacje przyznane zostały na podstawie ocen, które zamawiający w serwisie wystawili lokalom na przestrzeni bieżącego roku.

– Wystarczy jedno spojrzenie na oceny wystawione restauracji przez użytkowników i już wiemy, czy chcemy właśnie tam zamówić dla siebie jedzenie. Opinie klientów są najlepszym wskaźnikiem tego, które restauracje wkładają najwięcej zaangażowania w obsługę zamówień. Jesteśmy dumni, że współpracujemy z takimi lokalami. – tłumaczy Arkadiusz Krupicz, dyrektor zarządzający Pyszne.pl.

Jak zagrać o kupon na rok darmowego jedzenia?

Do końca listopada należy oddać głos na jedną z nominowanych restauracji. Głosować można w serwisie Pyszne.pl w zakładce danego lokalu lub poprzez stronę www.pyszne.pl/top-restauracje. Trzeba wypełnić krótki formularz i potwierdzić oddanie głosu, klikając w link przesłany na podany adres e-mail. Nagrodę główną otrzyma osoba, która w najciekawszy sposób uzasadni swój wybór restauracji. Wynik zostanie ogłoszony pod koniec grudnia.

(MKO)

Powiązane artykuły