Nowa Biedronka w Oławie otwarta z impetem!

Najnowocześniejsza Biedronka w Oławie otwarta w centrum handlowym Quick Park. Dodatkowo 5 października dla mieszkańców Oławy odbył się ekofestyn przed Biedronką.

Nowa oławska Biedronka powstała w formacie 2.0, który oznacza zoptymalizowane, bardziej przystępne dla klientów ustawienie produktów. W placówce zostały wydzielone strefy z pieczywem, owocami i warzywami oraz kosmetykami. Oznaczone są też moduły z artykułami promocyjnymi.

Ze względu na to, że troska o środowisko jest jednym z filarów społecznej odpowiedzialności Biedronki, w placówce w centrum handlowym Quick Park zainstalowano zaawansowane ekologiczne rozwiązania, m.in. oświetlenie LED oraz zamontowano regały chłodnicze, wykorzystujące przyjazny dla środowiska gaz CO2.

Powierzchnia Biedronki przy ul. Nowy Otok 11 to 693 m2. W placówce zamontowano 5 kas i zatrudniono 14 pracowników. Na zmotoryzowanych klientów czeka trzypiętrowy parking galerii.

– W nowym sklepie naszej sieci można znaleźć wszystko, czego klienci – nawet ci najbardziej wymagający – oczekują od nowoczesnej i przyjaznej sieci handlowej. Chcemy zaskoczyć naszych klientów licznymi promocjami i specjalnie przygotowanymi ofertami – mówi Cezary Kucper, regionalny menedżer ds. marketingu operacyjnego odpowiedzialny za oławską Biedronkę.

Z okazji otwarcia w Biedronce przy ul. Nowy Otok 11 można kupić wybrane produkty nawet 60 procent taniej. Na klientów czekają m.in. ziemniaki w cenie 0,99 zł za kilogram czy ogórki w cenie obniżonej o 50 proc. oraz bogata oferta produktów świeżych: owoców, warzyw, pieczywa czy produktów mlecznych – również ze specjalnymi rabatami.

Ważną częścią proekologicznych działań sieci Biedronka jest zwiększanie świadomości konsumentów w zakresie ochrony środowiska i prezentowanie odpowiedzialnych postaw. Sobota, 5 października była idealną okazją nie tylko na weekendowe zakupy, ale również na miłe spędzenie czasu z całą rodziną i zwiększenie swojej wiedzy na temat przetwarzania odpadów. W ramach akcji firmy Rekopol Organizacji Odzysku Opakowań S.A Działaj z Impetem przed oławską Biedronką stanęła EKOśmieciarka. Była to interaktywna i mobilna strefa edukacyjna, w której znalazła się m.in. zgniatarka butelek z tworzywa PET.

Biedronka w Oławie przy ul. Nowy Otok 11 jest czynna od poniedziałku do czwartku w godz. 8:00-21:00, w piątki i soboty 8:00 – 22:00 i w niedziele handlowe 10:00 – 20:00.

MaJa

Powiązane artykuły