Nowa propozycja od firmy Jeep. Miejski rower elektryczny JE-C28L dostępny w sprzedaż

Firma Jeep, znany na całym świecie producent samochodów osobowych, tym razem przedstawił swoją nową propozycję rowery elektrycznego – model Jeep JE-C28L. Ten miejski jednoślad z elektrycznym wspomaganiem, pojemnym akumulatorem ładującym się w zaledwie od 4 do 6 godzin, dającym możliwość pokonania nawet do 55 km na jednym ładowaniu, dostępny jest m.in. na mediamarkt.pl. Oficjalnym dystrybutorem urządzenia jest firma 4cv.

Komfort i bezpieczeństwo użytkowania

Rower elektryczny Jeep JE-C28L posiada silnik o mocy 250W, który pozwoli na jazdę z prędkością do 25 km/h oraz solidną, stalową ramę o tradycyjnym, miejsko-turystycznym profilu. Model JE-C28L wyposażony został również w 6-biegowe przerzutki marki Shimano oraz błotniki, dzięki którym jazda będzie nie tylko bardziej efektywna, ale i komfortowa. Umieszczony nad baterią bagażnik umożliwi wygodny transport zakupów lub rzeczy osobistych.

O bezpieczeństwo użytkownika pomogą zadbać z kolei hamulce typu V-break oraz oświetlenie, umieszczone z przodu i z tyłu pojazdu. E-rower posiada także wyświetlacz LED, umieszczony przy kierownicy, by móc wygodnie kontrolować rozwijaną przez pojazd prędkość.

Aż do 55 km na jednym ładowaniu. Szybkie ładowanie urządzenia i wygodna wyjmowana bateria Jeep JE-C28L posiada akumulator o pojemności 10Ah, pozwalający na rowerowe wycieczki na dystansie do 55 km. Dużą jego zaletą jest to, iż jest on umieszczony pod bagażnikiem i istnieje możliwość szybkiego jego wyjęcia w celu naładowania, które trwa zaledwie od 4 do 6 godzin. Użytkownik nie musi zatem martwić się o brak miejsca do ładowania jednośladu, ze względu na jego gabaryty – może wygodnie przenosić baterię i ładować ją w dogodnym dla siebie miejscu.

O 4cv Mobile:

Spółka 4cv już od 2001 r. z powodzeniem działa na rynku nowych technologii. 4cv Mobile jest również wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim deskorolek elektrycznych i akcesoriów renomowanej marki Kawasaki, Fiat-500, RiDER jak również nawigacji do samochodów osobowych, ciężarowych i motocykli uznanego niemieckiego producenta – firmy Becker. W zakresie obsługi posprzedażowej najważniejszym elementem aktywności firmy jest oficjalne centrum serwisowe Samsunga. Od 2020 roku firma 4cv Mobile jest również oficjalnym dystrybutorem produktów AGD hiszpańskiego producenta Cecotec.

 

 

 

Powiązane artykuły