Nowe etykiety Nestlé Pure Life dla młodych odkrywców

Marka wody źródlanej Nestlé Pure Life po raz kolejny zaprasza najmłodszych do zabawy – tym razem do tropienia zwierząt w ich naturalnym środowisku na nowych, kolorowych etykietach z serii Tropiciele.

Kolorowe etykiety ze zwierzętami zamieszkującymi różnorodne zakątki świata, również tego podwodnego, zachęcają do poszukiwania dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku. Kangury, ośmiornice, egzotyczne ptaki to tylko jedne z niewielu postaci, których możemy szukać na nowych etykietach Nestlé Pure Life. Każda butelka skrywa ciekawostkę na temat wybranych zwierzaków, dzięki którym dzieci uczą się i pobudzają swoją ciekawość do dalszego poznawania i odkrywania świata.

Nowość dostępna jest w butelkach o dwóch pojemnościach 0,5L oraz 0,33L z wygodnymi, bezpiecznymi zakrętkami z „dzióbkiem”, dzięki czemu każde dziecko może samodzielnie odkrywać naturalną przyjemność z picia wody. Dodatkowo te ostatnie posiadają zakrętki w różnych kolorach – tak, by każdy mógł wybrać swój ulubiony.

– Misją marki Nestlé Pure Life jest zapewnianie prawidłowego nawodnienia całej rodzinie. Dzięki nowej serii Tropiciele chcemy do jak najczęstszego sięgania po wodę zachęcać najmłodszych, wykorzystując do tego zabawę z elementami edukacji. Nowe etykiety pomagają ćwiczyć dzieciom spostrzegawczość, a także uczyć się o różnych gatunkach zwierząt z całego świata i ich środowisku. Butelki są poręczne i lekkie, dzięki czemu mogą towarzyszyć dziecku w szkole czy na placu zabaw, idealnie zmieszczą się do plecaka czy torby – mówi Dorota Bud-Gusaim, brand manager marki Nestlé Pure Life.

Nestlé Pure Life przypomina także na swoich butelkach, że nadają się one w pełni do recyklingu. Są one bowiem wykonane z bezpiecznego plastiku PET, który może zostać ponownie przetworzony i wrócić do nas w postaci np. kurtki, zabawki, dywanika, plecaka czy nowej butelki. Jednak aby recykling był możliwy, najpierw butelkę PET należy opróżnić, zgnieść i wraz z zakrętką umieścić w żółtym koszu na tworzywa sztuczne i metale. Marka zachęca do uczenia dzieci o prawidłowej segregacji i recyklingu, który pozwala zmniejszać ilość odpadów na wysypiskach oraz chronić środowisko naturalne.

Woda źródlana Nestlé Pure Life posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka w żywieniu dzieci powyżej pierwszego roku życia i kobiet w ciąży.

 

Powiązane artykuły