Nowy James Bond w listopadzie w kinach!

Jamesa Bonda znają wszyscy! Jest tak kultową postacią jak Superman, Sherlock Holmes, czy Batman. W najnowszym i najbardziej efektownym filmie pt. Spectre agent Jej Królewskiej Mości będzie musiał wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności.

spectreW kinach Cinema City już wkrótce pojawi się w najnowszej odsłonie swoich przygód i będzie to jego nie tylko ostatnia rola w tej serii, ale na pewno najbardziej efektowna. Za najnowszy rozdział opowieści Jamesa Bonda odpowiada Sam Mendes – twórca takich hitów jak Skyfall, czy Jarhead. Człowiek znający się na wielu aspektach kina zarówno dramatycznego, jak i tego zawierającego dreszcz emocji i akcję.

Do współpracy zaprosił gwiazdy największego formatu. U boku agenta 007 zobaczymy m.in. Monicę Bellucci (Cuda), Bena Whishawa (Pachnidło), Lea Seydoux (Grand Budapest Hotel) i Christopha Waltza (Django). Dzięki niesamowitym efektom film Spectre stanie się najlepszą częścią z całej serii. Produkcję będzie można także zobaczyć na specjalnych pokazach przedpremierowych już 5 listopada.

Niesamowite filmowe wydarzenie i kolejny rozdział klasycznej choć wykonanej w nowoczesnym stylu historii o James Bondzie: Spectre nadchodzi!

Premiera filmu w Polsce już 6 listopada 2015.

(Kris)

Powiązane artykuły